مشارکت در حمایت از طرح ساخت واحد‌های مسکونی مناطق سیل زده
کد خبر: 964651
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042wt
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۳
دکتر صمیمی گفت: جامعه ورزش‌های جانبازان و معلولین از طرح ساخت واحد‌های مسکونی کمیته بسیج وزارت ورزش و جوانان برای مردم مناطق سیل زده حمایت می‌کند.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: دکتر حمید علی صمیمی ریاست فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین درباره مشارکت و کمک‌های این فدراسیون به مردم مناطق سیل زده بیان کرد: ابتدای سال جاری مردم برخی از استان‌های کشورمان دچار حادثه سیل شدند و از همان ابتدا کمک‌های جامعه ورزش آغاز شد و در این راستا و در فاز اول یاری رسانی به هموطنان آسیب دیده، مسئولین، قهرمانان، ورزشکاران و تمام هیئت‌های استانی فدراسیون با کمک‌های نقدی، تهیه وسایل مورد نیاز و همچنین با در اختیار قرار دادن اماکن مختلف برای اسکان به یاری هموطنان آسیب دیده شتافتند.

وی ادامه داد: اکنون و در فاز دوم کمک رسانی ها، کمیته بسیج وزارت و رزش و جوانان اقدام به ساخت واحد‌های مسکونی کرده است. فدراسیون جانبازان و معلولین که در این کمیته عضویت دارد در تلاش است که با همکاری ورزشکاران، مربیان، هیئت‌های استانی و پرسنل خود در این مسیر گام مثبتی بردارد.

ریاست فدراسیون در پایان گفت: ورزش جانبازان و معلولین که همواره با افتخار آفرینی‌های خود موجب شادی مردم ایران شده است در این مقطع نیز با کمک به هموطنان آسیب دیده از سیل، همه توان خود را برای مشارکت در ساخت واحد‌های مسکونی به کار می‌گیرد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار