عامل قتل در زندان به زودی محاکمه می‌شود
کد خبر: 964531
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042ux
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰
مرد زندانی که همسرش را در اتاق ملاقات شرعی زندان قزل حصار کرج به قتل رسانده‌بود به زودی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می‌شود.
سرویس جامعه جوان آنلاین: به گزارش خبرنگار ما، قاتل که مرد ۳۳‌ساله‌ای به نام جمشید است، ساعت‌۱۵ روز چهارشنبه ۲۱ فروردین‌ماه امسال همسر ۳۰‌ساله‌اش را به نام سوسن در اتاق ملاقات شرعی زندان قزل‌حصار کرج با چاقوی دست‌سازی به قتل رساند و پس از آن اقدام به خودکشی کرد، اما مأموران زندان متوجه شدند و او را نجات دادند.
آن روز وقتی قاضی دشتبان، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی در محل حاضر شدند، دریافتند، متهم پنج‌سال قبل به اتهام حمل مواد مخدر دستگیر شده است و به اعدام محکوم می‌شود، اما پس از مدتی وی مشمول عفو قرار می‌گیرد و حکم اعدامش به حبس ابد و بعد به ۳۰‌سال زندان تغییر می‌کند. همچنین مشخص شد مقتول چند ساعت قبل برای ملاقات شوهر زندانی‌اش به زندان آمده و ساعت ۱:۳۰ همراه شوهرش به اتاق شرعی می‌رود و داخل اتاق ملاقات به قتل می‌رسد.
متهم در بازجویی‌ها با اعتراف به قتل همسرش گفت: همسرم، دختر خاله‌ام بود و سال‌۸۳ با هم ازدواج کردیم و الان هم یک پسر ۱۰‌ساله داریم. چند سال قبل از شهرستان به تهران آمدیم که مدتی بعد معتاد شدم و شروع به خرید و فروش مواد مخدر کردم. چند باری دستگیر شدم تا اینکه آخرین بار با یک و نیم کیلو هروئین به دام افتادم و به اعدام محکوم شدم، اما مدتی بعد مورد عفو قرار گرفتم و حکمم به ۳۰‌سال حبس تبدیل شد. آخرین بار برادر همسرم شریک جرمم بود، اما او را لو ندادم و انتظار داشتم همسرم و برادرش دنبال کار‌های من باشند، اما آن‌ها نه تنها کمکی و تلاشی برای آزادی من نکردند که مدتی بعد متوجه شدم همسرم بدون اجازه من برای ادامه زندگی به شهرستان نزد خانواده‌اش رفته است. از آن روز به بعد او به ملاقات من نیامد به همین دلیل از او کینه به دل گرفتم و نقشه قتل او را طراحی و اجرا کردم. همزمان با ادامه تحقیقات پدر و مادر مقتول به‌عنوان اولیای دم و پدر قاتل به عنوان ولی قهری فرزند مقتول برای متهم درخواست قصاص دادند. در ادامه متهم پس از تحقیقات کامل و بازسازی صحنه جرم روانه زندان شد تا اینکه چند روز قبل قاضی دشتبان، بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی تهران کیفرخواست جمشید را به اتهام قتل عمد همسرش صادر کرد. بدین ترتیب متهم به زودی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می‌شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار