فتاح: عزم جدی بنیاد مستضعفان به گوش همه برسد
کد خبر: 964060
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042nM
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴
اقدام رئیس جدید در باز پس‌گیری اموال مردم
رئیس بنیاد مستضعفان در توئیتی درباره پلمپ دانشکده خبر آورده است: «عمدا از دانشکده خبر شروع کردیم تا خبرش به گوش همه برسد عزم جدی است. اموال مستضعفان دست هر مقام و منصبی باشد باید برگردد.
حامد طبیعت پور
سرویس جامعه جوان آنلاین: روز سی و یک تیرماه بود که رهبر انقلاب با توجه به اتمام ماموریت آقای سعیدی‌کیا در بنیاد مستضعفان با تقدیر از تلاش‌های او، مهندس پرویز فتاح را به ریاست بنیاد مستضعفان منصوب کرد.
بسیاری از عدالتخواهان و کسانی که طی مدت زمان مدیریت فتاح در کمیته امداد امام(ره)، مدیریت شفاف و قاطع او در برخورد با فساد و بی‌قانونی را شاهد بودند از این انتصاب خوشحال شدند و با توجه به شبهات فراوانی که سال‌ها پیرامون سرمایه‌های در اختیار بنیاد مستضعفان در اذهان عمومی شکل گرفته بود، آمدن فتاح را به فال نیک گرفتند تا حضورش پایانی باشد بر تمام تعارفات و ملاحضات در بنیادی که متعلق به قشر مستضعف جامعه است و برگشتن بنیاد به خاستگاه اصلی خود یعنی دفاع از حقوق محرومان و مستضعفان.

امری که امروز عینیت یافت و پرویز فتاح در جایگاه ریاست بنیاد اولین اقدام انقلابی خود مبنی بر باز پس‌گیری اموال مردم که در اختیار نهاد‌های دولتی و شبه دولتی قرار دارد را انجام داد.

صبح امروز به دلیل عدم پرداخت بهای ساختمان دانشکده خبر تهران وابسته به خبرگزاری جمهوی اسلامی (ایرنا) که متعلق به بنیاد مستضعفان است، ضابطین قضایی اقدام به پلمپ این ساختمان کردند.
البته ساعتی بعد به جهت رعایت حال دانشجویان، با دستور سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان دانشکده خبر موقتا فک پلمپ شد، اما همانطور که رئیس بنیاد اعلام کرد، این فک پلمب موقتی است و اینبار بنیاد ملاحظه هیچ کس و ارگانی را ندارد و اموال مستضعفان دست هر مقام و منصبی باشد باید برگردد.
 
رئیس بنیاد مستضعفان در توئیتی درباره پلمپ دانشکده خبر آورده است: «عمدا از دانشکده خبر شروع کردیم تا خبرش به گوش همه برسد عزم جدی است. اموال مستضعفان دست هر مقام و منصبی باشد باید برگردد. مخلص و ارادتمند اهالی رسانه و دانشجویان عزیز هستیم. گفتیم فعلا ملاحظه و فک پلمپ کنند، ولی مهلت تا پایان مرداد خواهد بود. اینبار را ملاحظه کردیم، ولی بعدا ملاحظه‌ای در کار نیست.»
 
فتاح: عزم جدی بنیاد مستضعفان به گوش همه برسد

بهرحال این اقدام، خبر از عزم جدی رئیس جدید بنیاد مستضعفان در پیگیری اموال متعلق به مردم دارد، از همین رو لازم است تا اهالی رسانه و دیگر ارگان‌ها، رئیس بنیاد را در ماموریت خطیرش همراهی کنند تا پس از گذشت سال‌ها برخی اموال تصرف شده به صاحبان اصلی که محرومان و مستضعفان کشور هستند بازگردد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار