آدم‌ربایی به خاطر معامله نافرجام
کد خبر: 963773
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042ij
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۲
مرد جوانی که صاحب خودروی ماکسیما را به بهانه خرید و فروش نافرجام ربوده‌بود، روز گذشته جرمش را انکار کرد و مدعی شد شاکی قصد کلاهبرداری داشته است.
سرویس حوادث جوان آنلاین: در پرونده‌ای که سال گذشته به اتهام آدم‌ربایی به جریان افتاد، سپهر‌۳۶‌ساله با مراجعه به اداره پلیس از مرد جوانی به نام رضا شکایت کرد و گفت: «یک خودروی ماکسیما داشتم که مدتی قبل از طریق سایت دیوار مشتری آن را پیدا کردم و با رضا معامله کردم. چند روز پیش او همراه مادرش با من قرار گذاشت و سر قرار آن‌ها سوار ماشین شدند و سپس مرا به زور به طرف وردآورد بردند. آن‌ها در آنجا به شدت مرا کتک زدند و کارت عابرم را همراه با رمزش گرفتند و ۲۰‌میلیون و ۵۰۰‌هزار تومان برداشت کردند. از آن‌ها شکایت دارم.»
با طرح این شکایت تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری مرد ۳۰‌ساله به نام رضا و مادرش آغاز شد تا اینکه چند روز بعد دو متهم شناسایی و بازداشت شدند. آن‌ها در بازجویی‌ها جرمشان را انکار کردند، اما بنا به شکایت شاکی هر دو روانه زندان شدند که با قرار وثیقه آزاد شدند. پرونده بعد از صدور کیفرخواست به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و صبح دیروز روی میز هیئت قضایی همان شعبه به ریاست قاضی قربان‌زاده قرارگرفت. ابتدای جلسه شاکی بار دیگر شکایت خود را مطرح کرد. سپس مرد جوان در جایگاه قرار گرفت و با انکار جرمش گفت: «در سایت دیوار دنبال خودرو بودم و قصد خرید داشتم تا اینکه آگهی ماکسیما را دیدم. با شماره‌ای که ثبت کرده بودند تماس گرفتم که سپهر جواب داد. در این مورد با هم توافق کردیم خودروی سمندی که داشتم را بردارد و ۲۵‌میلیون تومان مابقی را دو فقره چک بپردازم.» متهم ادامه داد: «طبق قولی که داده بودم سمند و چک‌ها را تحویل دادم، اما او برای تحویل ماشین امروز و فردا می‌کرد. او هر بار بهانه می‌گرفت تا اینکه از این معامله منصرف شدم و خواستم پولم را برگرداند، اما قبول نمی‌کرد. این گذشت تا اینکه در سایت دیوار آگهی فروش ماکسیما را دیدم و متوجه شدم او کلاهبردار است. عصبانی شدم همراه مادرم در میدان آریاشهر قرار گذاشتیم و سپهر با دوستش آمد. آن‌ها را سوار ماشین کردیم و به خانه پدربزرگم در وردآورد بردیم. باور کنید در این مدت به او صدمه‌ای نرساندیم و از آن‌ها پذیرایی کردیم. همانجا قرار شد معامله فسخ شود به همین دلیل کارت عابرش را گرفتم و به مغازه دایی‌ام رفتم و همان مبلغی را‌که برای معامله پول داده‌بودم برداشت کردم. حالا من باید از او شکایت می‌کردم، اما او طلبکار است!»
در ادامه مادر وی نیز با انکار جرمش اظهارات پسرش را تأیید کرد.
در پایان هیئت قضایی وارد شور شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار