بهره‌برداری از 91 واحد صنعتی در شهرک‌های صنعتی استان مرکزی
کد خبر: 963653
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042gn
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۱
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی خبر داد
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی گفت: سال گذشته بهره‌برداری از حدود ۹۱ واحد در شهرک‌های صنعتی را با ۴ هزار و ۱۸۳ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری داشتیم که براساس پروانه بهره‌برداری یک‌هزار و  ۳۵۸ نفر اشتغال را به همراه داشته است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی گفت: سال گذشته بهره‌برداری از حدود ۹۱ واحد در شهرک‌های صنعتی را با ۴ هزار و ۱۸۳ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری داشتیم که براساس پروانه بهره‌برداری یک‌هزار و  ۳۵۸ نفر اشتغال را به همراه داشته است.

مصطفی آمره مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی با اشاره به وضعیت زیرساختی در شهرک‌های صنعتی استان مرکزی اظهار داشت: شرکت شهرک‌های صنعتی در حوزه زیرساخت‌ها طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده پیش می‌رود، پروژه‌‌ها تعریف شده و درحال انجام است.

وی افزود: امسال حدود 600 میلیارد ریال اعتبارات داخلی شرکت شهرک‌ها در حوزه زیرساخت و تکمیل زیرساخت‌های داخلی است که شامل پروژه‌های مختلف در 32 شهرک و ناحیه صنعتی می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی تصریح کرد: طراحی احداث دو ناحیه صنعتی خنجین و سمقاور تکمیل و پیمانکار انتخاب شده و درحال شروع عملیات اجرایی هستند.

آمره بیان کرد: توسعه شهرک صنعتی پرندک را داشتیم که زمین آن تملک شده، طراحی‌ها انجام و پیمانکار انتخاب شده و عملیات درحال انجام است.

وی ادامه داد: در شهرک‌های صنعتی غرق‌آباد و نوبران از سال گذشته اقداماتی انجام و جلب سرمایه‌گذاری خوبی داشتیم، پیش‌بینی می‌شود که با بهره‌برداری از واحدها در این دو شهرک اشتغال و سرمایه‌گذاری نسبتا خوبی را در این دو شهرستانِ به نسبت کمتربرخوردار استان شاهد باشیم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی عنوان کرد: خوشبختانه سال گذشته بیش از شاخص تعیین‌شده برای استان واگذاری اتفاق افتاده، به طوری که پیش‌بینی سال گذشته در بحث واگذاری 130 هکتار زمین بود اما 160 هکتار زمین واگذار شد که این نشان از استقبال خوب سرمایه‌گذاری در بخش صنعت دارد و اینکه مجموعه سیاست‌های دولت منجر به سوق بخشی از نقدینگی به سمت تولید شده است.

آمره با اشاره به اینکه برای امسال، واگذاری 150 هکتار زمین پیش‌بینی شده است گفت: امسال هم تا پایان تیرماه نزدیک به 40 هکتار زمین واگذار شده که نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته و امیدواریم با بهره‌برداری از طرح‌هایی که در شهرک‌ها مستقر می‌شوند اشتغال خوبی را در استان داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش نرخ ارز و کاهش واردات، تلاش می‌شود که بخشی از نیازمندی‌های داخلی، داخلی‌سازی شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار