توقیف کشتی انگلیسی به دلیل نقض قوانین دریایی بوده است نه انتقام
کد خبر: 963537
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042ev
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۰
جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با رد شایعات دشمنان مبنی بر توقیف کشتی انگلیسی در انتقام توقیف کشتی نفتکش ایرانی توسط انگلیس، گفت: کشتی انگلیسی به دلیل تخلفات دریایی توقیف شده است هرچند دشمنان همواره می خواهند با شایعه پراکنی دیدگاه جامعه جهانی را نسبت به ایران تغییر دهند که این شایعات اهمیتی برای ما ندارد.
سردار علی فدوی با اشاره به اقتدار ایران از دوران دفاع مقدس در آب‌های خلیج فارس، تنگه هرمز، دریای عمان و همه آب‌های کشور، گفت: امروز لوازم این اقتدار به برکت پیشرفت‌های انقلاب اسلامی به بهترین نحو فراهم شده است.
جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه طی سال‌های گذشته انقلاب اسلامی در تمام صحنه‌هایی که بین ایران و شیطان بزرگ رویارویی در منطقه صورت گرفته پیروز نهایی بوده است، افزود: ایران اسلامی در سال های آتی نیز همواره مقتدرانه در مقابل اعمال تجاوزکارانه آمریکا در منطقه می‌ایستد.
وی با رد شایعات دشمنان مبنی بر توقیف کشتی انگلیسی در انتقام توقیف کشتی نفتکش ایرانی توسط انگلیس، اظهار کرد: کشتی انگلیسی به دلیل تخلفات دریایی توقیف شده است هرچند دشمنان همواره می خواهند با شایعه پراکنی دیدگاه جامعه جهانی را نسبت به ایران تغییر دهند که این شایعات اهمیتی برای ما ندارد.
سردار فدوی با تاکید بر اینکه مراجع قضایی کشور پس از بررسی، تکلیف کشتی توقیف شده انگلیسی را مشخص می‌کنند، تصریح کرد: ایران پایبند به مقررات و قانون جهانی است و مراحل قانونی این کشتی بدون در نظر گرفتن نتیجه کشتی توقیف شده ایران طی خواهد شد.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین