وضعیت مطلوب تامین آب شرب شهرضا
کد خبر: 963465
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042dl
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲
مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان:
مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان با اشاره به وقوع حادثه در یکی از منابع تولید آب شرب در شهرضا گفت: در چند روز اخیر در یکی ا زچاهها که آبدهی آن به بیش از ۴۰ لیتر درثانیه می رسدکه میزان قابل توجهی است حادثه ایی رخ داد که با رفع آن در حال حاضروضعیت تامین آب شرب شهرضا مطلوب است.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان،مهندس هاشم امینی با بیان اینکه وقوع چنین حادثه ایی کاهش ۱۰ درصدی  ظرفیت تامین را به دنبال داشت اعلام کرد: با بروز این حادثه بیش از ۱۰ درصد ظرفیت تامین آب شرب شهرضا کاهش یافت که این رقم تاثیر بسزایی در تامین پایدار آب شرب مشترکین داشت.

وی با بیان اینکه آب شرب شهرضا از طریق منابع زیرزمینی تامین می شود عنوان کرد: شهرضا تحت پوشش طرح آبرسانی اصفهان بزرگ قرارندارد و آبشرب این شهر از طریق چاههایی که در شهرستان سمیرم و شهرضا قرار دارند تامین میشود.

وی با بیان اینکه برای تامین آب شرب  70 هزار آحاد مشترکین شهرضا ،حداقل نیاز به ۵۳۰ لیتر آب در ثانیه است اعلام کرد: برای تامین پایدار آب شرب جمعیت شهرضا به ۵۳۰ لیتر در ثانیه آب نیاز است این در حالیست که هم اکنون ظرفیت تامین آب شرب در این منطقه حداکثر به ۳۸۰ لیتر در ثانیه می رسد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان  مدیریت مصرف آب را یکی از عوامل موثر در برون از مشکل کم آبی در شهرضا برشمرد و خاطر نشان ساخت: در حال حاضر برای تامین پایدار آب شرب شهرضا با کمبود ۱۵۰ لیتر در ثانیه مواجه هستیم که خو شبختانه توانستیم با اعمال مدیریت مصرف آب شرب را عادلانه و با فشار یکسان در بین مردم توزیع کنیم.

مهندس هاشم امینی اعلام کرد: حادثه در حال حاضر زمان ممکن رفع شد و نیز با استفاده از سیستم هوشمند شبکه توزیع، پایش آنلاین شبکه و مدیریت فشار آب شرب بین تمام مردم با فشار یکسان توزیع می شود

وی در ادامه با تایید کیفیت آب شرب شهرضا اعلام کرد: آب شرب شهرضا کیفیت آن مورد تایید مراکز ذی صلاح است و دارای استانداردهای لازم شاخص های کمی و کیفی  است  و عاری از هر گونه آلودگی می باشد.

 

 

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار