بازآفرینی شهری و بهسازی بافت‌های فرسوده اولويت مدیریت شهری
کد خبر: 963001
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042WH
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۹
شهردار کلانشهر کرج :
شهردار کرج گفت: برای سال جاری پروژه های شاخصی را در مناطق و سازمان‌ها تعریف کرده ایم که در قالب جلسات پایش، میزان پیشرفت و مشکلات و موانع پیش روی این طرح‌ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

علی کمالی‌زاده اظهار کرد: پایش کمک می کند جای اینکه در پایان سال متوجه کمبودها و ضعف‌ها شویم، در طول سال مشکلات و ظرفیت‌های مجموعه را در نظر داشته باشیم.

وی ادامه داد: برای سال جاری پروژه های شاخصی را در مناطق و سازمان ها تعریف کرده‌ایم که در قالب جلسات پایش، میزان پیشرفت و مشکلات و موانع پیش روی این طرح‌ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

شهردار کرج افزود: اگر بتوانیم تعداد ۱۱۵ طرح شاخص شهری کرج را بر اساس اولویت به انجام برسانیم موفق به اجرای بخش عمده‌ای از سرفصل‌های بودجه شده‌ایم که این امر توان و ظرفیت مجموعه مدیریت شهری کرج را به نمایش خواهد گذاشت.

وی، تاکید کرد: این ۱۱۵ پروژه از میان بیش از ۵۰۰ سرفصل تعیین شده است.

شهردار کرج، بخش مهمی از سلسله جلسات پایش را مربوط به موضوع بازآفرینی شهری و بهسازی بافت‌های فرسوده عنوان کرد که به طور ویژه در قالب این نشست‌ها پیگیری می شود.

کمالی‌زاده در بخش دیگری از صحبت‌های خود به یکی از اقدامات مهم منطقه ۲ در حسین آباد نیز اشاره کرد و افزود: در خیابان ۳۰ متری حسین آباد تعداد چهار قطعه باغ به طول حدود ۱۱۰ متر را آزادسازی و تملک کرده‌ایم که اقدامی بسیار سخت، ارزشمند شهردار کرج ابراز امیدواری کرد با احداث رینگ حسین آباد، مشکلات ترافیکی این منطقه مرتفع شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار