دبیرکل مؤتلفه: اینستکس بسته‌ای حقارت‌آور است
کد خبر: 962972
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042Vo
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۵
‌از سخن رئیس‌جمهور تعجب کردیم که اینستکس را مطرح می‌کند چرا که معلوم است اینستکس بسته‌ای حقارت‌آور و غیرمفید است.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: به گزارش مهر، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به توقیف نفتکش انگلیسی توسط نیروی دریایی سپاه گفت: دخالت دولت‌های استعماری انگلیس یا امریکا، تجاوز به حقوق ملت‌ها و کشور‌های منطقه است. بر مبنای حق حاکمیت و حفظ استقلال سرزمینی و دریایی، ایران حق دارد هرگونه تجاوز از هر دولتی باشد را پاسخی بازدارنده بدهد.
وی تأکید کرد: پهپاد امریکایی متجاوز و هرنوع تجاوزی از این نوع، سرنگون خواهد شد و هر کشتی متخلف نیز توقیف می‌گردد و دولت‌های استعماری باید عواقب وخیم تجاوزگری را محاسبه کنند. انگلستان باید بداند که دوران زورگویی استعماری گذشته است و توقیف غیرقانونی نفتکش پاسخ جدی و قاطع ایران را در پی خواهد داشت. وی در عین حال افزود: همه شناور‌های دریایی می‌توانند در سایه قدرت و امنیت ایران در محدوده آب‌های ایران با امنیت کامل عبور داشته باشند به شرط آنکه حاکمیت ایران و قوانین را محترم بشمارند و ابزار سیاست‌های متجاوزانه نباشند.
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در ادامه درباره مذاکرات رئیس جمهور فرانسه با رئیس جمهوری ایران گفت: دولت‌های اروپایی به جای پیشنهاد‌های بی فایده، به تعهدات خود در برجام عمل نمایند. آن‌ها از جمله فرانسه زمانی که ۱۱ تعهد قراردادی را عمل نمی‌کنند و تحریم‌ها را ادامه می‌دهند، دیگر پیشنهاد‌های آن‌ها چه ارزشی دارد؟ وی در همین زمینه افزود: از سخن رئیس جمهور تعجب داریم که اینستکس را مطرح می‌کند. در حالی که معلوم است اینستکس بسته‌ای حقارت‌آور و غیرمفید است و ملت ما این نوع پیشنهاد‌های غیرعملی را قبول ندارد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار