خرازی: مقاومت پیروزی بر اشغالگران قدس را تضمین می‌کند
کد خبر: 962971
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042Vn
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۰۳:۴۵
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با بیان اینکه رهبران برخی کشور‌های عربی هر گونه تحقیری را پذیرفته و تحت سلطه امریکا قرار گرفته اند، گفت: مقاومت تضمین کننده پیروزی بر اشغالگران قدس شریف است.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: سیدکمال خرازی در دیدار هیئتی از رهبران عالیرتبه حماس به ریاست «شیخ صالح العاروری» نایب رئیس دفتر سیاسی حماس با تحسین روحیه مقاومت در میان مبارزان فلسطینی، به ویژه مبارزان حماس، گفت: در دوران کنونی و ریاست جمهوری ترامپ، سیاست‌های ضدفلسطینی چه از ناحیه امریکا و چه برخی همپیمانان عربی‌اش شفاف شده و بنابراین مسیر پیش رو کاملاً روشن است.
‌خرازی با تأکید بر اینکه تداوم مقاومت تضمین کننده پیروزی بر اشغالگران قدس شریف است، با اشاره به خصومت آشکار امریکا با ملت فلسطین، افزود: بر خلاف ظاهرسازی‌هایی که پیشتر در جریان توافق اسلو و دوره‌های پس از آن شاهد بودیم، امروز سیاست‌های کاخ سفید به حدی عریان پیگیری می‌شود که هیچ گروهی نمی‌تواند در برابر این توطئه‌های ضدفلسطینی کوتاه بیاید. وی با ابراز تأسف از اینکه رهبران برخی کشور‌های عربی هر گونه تحقیری را پذیرفته و تحت سلطه امریکا قرار گرفته‌اند و در مسیر برقراری رابطه با رژیم صهیونیستی گام برمی دارند، گفت: نکته مهم در مسیر مقاومت، گم نکردن مسیر راهبردی درست و تشخیص دوست از دشمن به دلیل اقدامات تاکتیکی آنهاست.
نایب رئیس دفتر سیاسی حماس نیز در این ملاقات هدف امریکا از معامله قرن را تأمین منافع رژیم صهیونیستی و امریکا در منطقه توصیف کرد و افزود: کشور‌هایی که در منطقه دنبال فدا کردن فلسطین و آرمان ملت‌های منطقه هستند، صحنه‌گردانی این معامله را بر عهده گرفته اند؛ اما جریان مقاومت با وجود تحریم‌های مالی، سیاسی و نظامی به نقش خود در مقابله با معامله قرن واقف است و اجازه تحقق آن را نخواهد داد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار