تجمع دانشجویی مقابل وزارت خارجه در حمایت از شیخ زکزاکی
کد خبر: 962193
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042JF
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۵
جمعی از دانشجویان با حضور و تجمع در مقابل وزارت خارجه اعتراض خود را به تداوم بازداشت رهبر شیعیان نیجریه و انفعال وزارت خارجه در این باره اعلام کردند.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: به گزارش فارس، جمعی از دانشجویان با حضور و تجمع در مقابل وزارت خارجه اعتراض خود را به تداوم بازداشت شیخ زکزاکی رهبر شیعیان نیجریه اعلام کردند. گفتنی است تجمع‌کنندگان با در دست داشتن دست‌نوشته‌هایی به انفعال دستگاه دیپلماسی و سکوت مجمع بین‌المللی درباره وضعیت شیخ زکزاکی انتقاد کردند. علی اسکندری، دبیر مجمع دانشجویان عدالت‌خواه دانشگاه تهران طی سخنانی در این تجمع به وضعیت شیخ زکزاکی اشاره کرد و نسبت به سکوت وزارت امور خارجه در برابر این موضوع انتقاد کرد.
تجمع دانشجویان و مردم که به همت تعدادی از دفاتر اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی برگزار شده قرار است به مدت چهار روز در نقاط مختلف تهران ادامه داشته باشد. جامعه مدرسین هم در بیانیه‌ای در محکومیت اقدامات غیرانسانی و غیرقانونی دولت نیجریه نسبت به شیخ ابراهیم زکزاکی تأکید کرد که دولت نیجریه مسئول حفظ جان شیخ زکزاکی است. جامعه مدرسین هم در بیانیه‌ای در محکومیت اقدامات غیرانسانی و غیرقانونی دولت نیجریه نسبت به شیخ ابراهیم زکزاکی تأکید کرد که دولت نیجریه مسئول حفظ جان شیخ زکزاکی است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار