هر نوع نشست با اروپا فرصت سوزی است
کد خبر: 962047
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042Gt
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۱
تا زمانی که اروپا به تعهدات یازده‌گانه خود در برجام عمل نکند، هر نوع نشستی وقت تلف کردن و فرصت سوزی است.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: به گزارش تسنیم، اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با تجلیل از زنان انقلابی در برپایی تجمعات گسترده عفاف و حجاب در سالروز حمله وحشیانه عمال رضاخان مزدور انگلستان به مسجد گوهرشاد گفت: جنبش عظیم دختران انقلاب در سراسر کشور، انعکاس مطالبه بیش از نیمی از ملت ما که بانوان هستند می‌باشد که جامعه‌ای سرشار از عفاف و حجاب را خواستارند. وی گفت: رضاخان در پی جایگزینی فرهنگ بی‌حجابی غرب استعمارگر به جای فرهنگ حجاب اسلام و ایران در بین زنان ایران بود و هنوز استکبار و غرب در پی اجرای همان توطئه است.
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با بیان اینکه بدحجابی و بی حجابی ولو اندک باشد، اما بخشی از جنگ نرم دشمن تحت عنوان «جنگ نمادی» است که در وزارت خارجه امریکا در دو جبهه فرهنگ و اقتصاد طراحی و عملیاتی می‌شود، اظهار کرد: قطعاً همان طور که سیاست رضاخان خائن شکست خورد، سیاست‌های اخیر غرب استعماری نیز محکوم به شکست است.
این فعال سیاسی در ادامه به مبارزات رهایی‌بخش شیخ زکزاکی و همسر قهرمانش اشاره کرد و افزود: هزاران کیلومتر آن سوی سرزمین ما در آفریقا، شیخ زکزاکی و همسر فداکارش پرچم استقلال و رهایی را به دوش می‌کشند و، چون کوه در برابر شرارت وهابی‌ها و توطئه‌های رژیم صهیونیستی و امریکا ایستاده‌اند. امروز شرایط آن‌ها به جایی رسیده است که در آستانه تقدیم جان خویش برای اسلام و انقلاب هستند. ما خواستار آزادی و معالجه پزشکی آن‌ها هستیم.
بادامچیان درمورد شرارت انگلیس در دزدی دریایی گفت: ملت ما معتقد است انگلیسی‌ها باید هزینه این دزدی دریایی را پرداخت کنند. یک انتظار عمومی در کشور از سوی مردم وجود دارد که حتماً باید مقابله به مثلی صورت گیرد. وی درباره اجلاس وزرای خارجه برجام گفت: ما این نشست‌ها را بی فایده می‌دانیم و تا زمانی که اروپا به تعهدات یازده‌گانه خود در برجام عمل نکند، هر نوع نشستی وقت تلف کردن و فرصت سوزی است. بادامچیان تصریح کرد: ما همچنان باید گام‌های استوار محدود کردن تعهدات تا به صفر رساندن تعهدات برجامی را بلند برداریم. ما به تدریج به شرایط قبل برجام می‌رسیم. آنچه در این وادی کارساز است، مقاومت و هوشمندی در برداشتن گام‌های صحیح است.
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به رکود تولید مسکن در دولت کنونی و نیز افزایش قیمت مسکن و اجاره‌بها اظهار داشت: سیاست غلط دولت در حوزه مسکن باعث شده است تولید مسکن در کشور به پایین‌ترین میزان خود در ۱۰ سال گذشته برسد. وی تأکید کرد: امروز هیچ تعادلی بین عرضه و تقاضای مسکن وجود ندارد. انباشت تقاضا از سال‌های قبل مرتب به تقاضای فعلی اضافه می‌شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار