صددرصد پرونده جیسون در «گاندو» عین واقعیت است
کد خبر: 961889
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042EL
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۶
پاسخ دوباره نویسنده «گاندو»:
نویسنده سریال «گاندو» درباره حواشی پیش آمده درباره فیلمنامه این سریال بار دیگر به ارائه توضیحاتی پرداخت و تأکید کرد که صددرصد پرونده جیسون رضاییان در این سریال از روی واقعیت ساخته شده است.
نوید پارسا
سرویس فرهنگ و هنر جوان آنلاین: به گزارش «جوان»، آرش قادری درباره حواشی پیش آمده اخیر نسبت به قصه این سریال و واکنش‌های مختلف درباره آن گفت: انتشار خود خبر مبتنی بر صحبت‌های خود من بود و فکر می‌کنم تمام صحبت‌های من منتشر شده بود و مشکلی با متن آن مصاحبه نداشتم ولی درباره تیتر خبر که انتخاب شده بود احساس من این است که بدون غرض‌ورزی و صرفاً به خاطر بازدید بیشتر این تیتر انتخاب شده، چون اکثر رسانه‌ها برای بازدید بیشتر تیتر‌های حاشیه‌ای را انتخاب می‌کنند.
وی ادامه داد: به نظر من تیتر انتخابی بدون در نظر گرفتن فضای سریال و حساسیت‌های بالایی که برای این سریال وجود داشته صورت گرفته بود. قادری با اشاره به نگاه مسئولان دولتی گفت: من یک بار در نشست خبری به حواشی پیش آمده پاسخ دادم ولی گویا مسئولان دولتی به صحبت‌های من در نشست خبری سریال «گاندو» توجهی نکرده‌اند و به همین دلیل دوباره توضیحات خود را مطرح می‌کنم که شاید این بار حواشی پایان یابد. من قویاً تکذیب می‌کنم که سریال بر اساس تخیل بوده است.
وی اظهار کرد: تمام تحقیقاتی که مؤسسه اندیشه شهید آوینی درباره این پرونده صورت داده بود در اختیار من قرار گرفت و من باز هم درباره نکاتی که احساس می‌کردم مبهم است و برایم جای سؤال بود هم تحقیق کردم و هم درخواست اطلاعات بیشتر داشتم که در اختیارم قرار دادند و بر اساس آن پرونده جیسون رضاییان را به صورت صددرصد تحلیل و در فیلمنامه به صورت صددرصد واقعی روی کاغذ پیاده کردم. تأکید می‌کنم که تمام پرونده جیسون رضاییان به صورت کاملاً واقعی در فیلمنامه منعکس شده و هیچ تخیلی در این پرونده و شخصیت مایکل هاشمیان در سریال وجود نداشته است.
نویسنده سریال «گاندو» بیان کرد: درباره تخیل باز انگار باید این نکته گفته شود که خرده‌پرونده‌هایی که تعدادی از آن‌ها انتخاب شد مانند برخی اتفاقات ترکیه، برای باز شدن فضای داستان به پرونده اصلی وارد شد. برای حواشی مانند هر نویسنده دیگری از قوه داستان‌پردازی خود استفاده کردم. من تمام حواشی‌ای را که در حال دامن زدن است تکذیب می‌کنم، چون صددرصد پرونده‌ای را که جیسون رضاییان محور اصلی آن است با واقعیت به نگارش درآوردم ولی پرونده‌های خرد در کنار پرونده جیسون که حواشی سریال بود بر اساس تفکر و داستان‌پردازی‌ها صورت گرفت.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار