دختر رزمی کار مرد هوسران را ضربه فنی کرد
کد خبر: 961580
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00429M
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۴
دختر رزمی کار که مدیر فروش یک صفحه معروف اینستاگرامی است پس از آشنایی با یکی از واردکنندگان پودر‌های بدنسازی در دام او گرفتار شد، اما در درگیری با او موفق شد مرد هوسران را ضربه فنی کند.
سرویس جامعه جوان آنلاین: به گزارش خبرنگار ما، بررسی پرونده‌های آدم‌ربایی یا آزار و اذیت که معمولاً قربانیان آن دختران جوان هستند، بیشتر به خاطر اعتماد بی‌جا قربانیان نسبت به طرف مقابل صورت می‌گیرد. در پرونده آدم‌ربایی که چندی قبل در اداره پلیس تشکیل شد، دختر ۲۲‌ساله‌ای به اداره پلیس رفت و از مردی که قرار بود برای او پودر‌های بدنسازی تبلیغ کند به اتهام آدم‌ربایی و سرقت اموالش شکایت کرد.
شاکی در توضیح ماجرا گفت: من ورزشکارم و چندین سال است ورزش‌های رزمی و بدنسازی کار می‌کنم و الان هم مربی بدنسازی هستم. از طرفی هم در اینستاگرام بیش از ۴۰‌هزار دنبال کننده دارم کالا‌های بعضی شرکت‌ها را تبلیغ می‌کنم و از این راه درآمد خوبی هم دارم. چند روز قبل پسر جوانی به نام اردشیر در اینستاگرام به من پیام داد و گفت پودر‌های بدنسازی و تقویتی از دوبی وارد می‌کند و از من خواست پودرهایش را در صفحه اینستاگرامم تبلیغ کنم. ما در نهایت پس از چند بار تلفنی صحبت کردن درباره هزینه تبلیغات با هم به توافق رسیدیم و قرار شد پس از اینکه اردشیر چند نمونه از کالا‌های مورد نظر را در اختیار من قرار داد، کالا‌های او تبلیغ کنم. در نهایت صبح امروز در یکی از خیابان‌های مرکزی تهران قرار ملاقات گذاشتیم تا نمونه‌ها را تحویل بگیرم. وقتی سوار خودرواش شدم اردشیر مدعی شد که همراه او به دفترش بروم و آنجا نمونه‌ها را تحویلم دهد که قبول کردم و او با خودرواش شروع به حرکت کرد. پس از طی مسافتی او به طرف جنوب تهران رفت و وارد بزرگراه آزادگان شد که به او مشکوک شدم و خواستم خودرو را متوقف کند تا پیاده شوم، اما او چاقویی از زیر صندلی‌اش بیرون آورد و مرا تهدید به قتل کرد که با او درگیر شدم. از آنجایی که ورزشکارم چند مشت و لگد به او زدم که کنترل خودرو از دستش خارج شد و خودرواش به جدول کنار خیابان برخورد کرد و سرعتش کم شد. سپس خودم را از داخل خودرو به بیرون پرت کردم و اردشیر هم از ترس با خودرواش از محل گریخت. در حالی که زخمی شده بودم راننده عبوری مرا به بیمارستان منتقل کرد و تحت درمان قرار گرفتم.
وی در پایان گفت: مرد آدم‌ربا تلفن همراه، کیف و عطر ۸‌میلیون تومانی‌ام را که برادرم از کشور فرانسه برایم کادو آورده بود، سرقت کرد.
پس از طرح این شکایت مأموران تحقیقات گسترده‌ای را برای شناسایی و دستگیری مرد آدم‌ربا آغاز کردند تا اینکه چند روز بعد اردشیر را دستگیر کردند.
متهم پس از انتقال به اداره پلیس ابتدا منکر جرم خود شد، اما وقتی با شاکی روبه‌رو شد به آدم‌ربایی و سرقت اعتراف کرد. وی گفت: من چند سالی است که پودر‌های بدنسازی وارد می‌کنم و معمولاً هم به باشگاه‌های بدنسازی می‌فروشم. مدتی قبل در اینستاگرام با صفحه شاکی روبه‌رو شدم که کالا‌های شرکت‌ها را تبلیغ می‌کرد. وقتی فهمیدم او مربی بدنسازی هم است، تصمیم گرفتم تبلیغ پودر‌های بدنسازی را به او واگذار کنم. ما باهم توافق کردیم و روز حادثه وقتی او را سوار خودروام کردم تا نمونه کالا‌ها را تحویلش بدهم ناگهان شیطان مرا وسوسه کرد. در حالی که وسوسه شیطانی تمام وجودم را گرفته بود تصمیم گرفتم او را بربایم و به باغ یکی از دوستانم در حوالی تهران ببرم که با مقاومت او روبه‌رو شدم و برای ترساندش چاقو کشیدم، اما دختر جوان ورزشکار بود و با من درگیر شد که در نهایت کنترل خودرو از دستم خارج شد و پس از اینکه سرعتم کم شد او خودش را به بیرون پرت کرد.
وی در پایان گفت: پس از فرار تلفن همراه او را به داخل خیابان پرت کردم، اما عطر او را در این مدت استفاده کردم.
متهم پس از تحقیقات تکمیلی به دستور بازپرس جنایی راهی زندان شد و به زودی در دادگاه کیفری استان تهران به جرم آدم‌ربایی و سرقت مقرون به آزار محاکمه می‌شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار