عینیت بخشی به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی
کد خبر: 958863
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0041RX
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷
فرمانده سپاه کاشان:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کاشان گفت: عینیت بخشی به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از رسالت‌های بسیجیان است.

سرهنگ پاسدار مرتضي عمو مهدي در نشست شوراي پايگاه بسيج امام حسين (ع) كاركنان دانشگاه كاشان، نقش و رسالت بسيج را بسيار مهم دانست و افزود: خودسازي، جامعه‌پردازي و تمدّن‌سازي از محورهاي بيانيه گام دوم انقلاب اسلامي است كه بسيج بايد براي تحقق اين امر، رسالت خود را به خوبي انجام دهد.
وي با بيان اينكه در دنياي امروزدر تعاملات بين المللي، دو جريان حق و باطل مقابل هم قرار گرفته اند خاطر نشان كرد: جنگ امروز دنيا، جنگ اعتقادي است و بصيرت و ولايتمداري دو ركن مهم براي پيروزي و مقابله با اين جنگ است.
فرمانده سپاه كاشان، فرآيند پنج گانه تحقق اهداف انقلاب اسلامي از ديدگاه مقام معظم رهبري را انقلاب اسلامي؛ تشكيل نظام اسلامي؛ تشكيل دولت اسلامي؛ تشكيل كشور اسلامي وتشكيل دنياي (امّت، تمدن) اسلامي ذكر كرد و اظهار داشت: مقام معظم رهبري ماموريت تشكيل دولت اسلامي و جامعه اسلامي را كه زمينه ساز تحقق تمدن اسلامي است را مورد تاكيد قرار داده اند كه بسيج بايددر اين راستا گام بردارد .
وي با اشاره به اينكه بسيج نهادي خودجوش، مردمي و آتش به اختيار است افزود: فرمانده بسيج، مقام ولايت است و بايد بسيج به عنوان يك خادم، مطالبات رهبر را در دستور كار خود قرار دهد.
فرمانده سپاه كاشان هم افزايي بين بسيج كاركنان، استادان و دانشجويي در محيط دانشگاه را لازم دانست و خاطر نشان كرد: هر كس در مجموعه بسيج بايد نقشه راهي تدوين كند و خودجوش و داوطلبانه براي حفاظت از دستاوردها و پيشبرد انقلاب اسلامي در عرصه‌هاي علمي، فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي وارد شود.
مسئول بسيج كاركنان دانشگاه كاشان نيز در اين نشست گزارشي از فعاليت هاي انجام شده بسيج كاركنان اين دانشگاه ارائه و اظهار اميدواري كرد تا با حمايت فرمانده سپاه كاشان و هم افزايي مجموعه همكاران دانشگاهي بتوان گام هاي مؤثري براي پيشبرد اهداف بسيج برداشت.
در اين نشست اعضاي شوراي پايگاه بسيج امام حسين (ع) كاركنان دانشگاه نيز نقطه نظرات و پيشنهادات خود را ارائه كردند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار