حمیدی: شورای فنی در فدراسیون فقط فورمالیته است
کد خبر: 956508
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0040pY
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳
گفت وگوی "جوان آنلاین" با عضو شورای فنی کشتی فرنگی
پس از چند ماه تعطیلی جلسات شورای فنی کشتی فرنگی و مطرح شدن برخی صحبت‌ها مبنی بر عدم تشکیل دوباره این شورا، سرپرست جدید فدراسیون در حالی با دعوت از اعضای این شورا خواستار کمک آن‌ها به تیم ملی شد که عضور شورای فنی کشتی فنی آن را فرمالیته می‌داند.
سرویس ورزشی جوان آنلاین – وحید صابری: حسن حمیدی در گفت وگو با "جوان آنلاین" دراین باره گفت: دو هفته پیش آقای نعمتی از باب آشنایی طی یک جلسه نچندان رسمی از ما دعوت کرد تا حضور داشته باشیم. در آن جله برنامه‌ها و هدف اصلی ایشان بیان شد که از ما در خواست کرد تا درا ین راه او را حمایت کنیم. البته قبلا هم چنین درخواست هاایی از ما شده بود، اما در عمل به جایی نرسید. نیست ایشان کمک بهورزش است اماباید دید در آینده چه اتفاقاتی در ورزش می‌افتد.
حمیدی: شورای فنی در فدراسیون فقط فورمالیته استسرپرست تیم کشتی فرنگی کارگران اعزامی به مسابقات جهانی گفت: ما برای سومین سال پیاپی است که به مسابقات می‌رویم. تمام تلاش بر این است که در مسابقات جهانی کارگران با افزایش مدال‌های طلای خود از عنوان قهرمانی کشتی گیران کارگر در اسپانیا دفاع کنیم. ما سال اول در ایتالیا علی رغم اینکه با ترکیب کامل حضور نیافتیم و در ۵ وزن شرکت کردیم توانستیم ۳ مدال طلا کسب کنیم. در دور بعد که در لتونی برگزار شد ما در ۱۰ وزن کشتی گیر اعزام کردیم که موفقیت ۱۰۰ درصدی داشتیم و در هر ۱۰ وزن مدال طلا را کسب کردیم و انشاله امسال هم با ترکیب کامل در این دوره از رقابت‌ها حضور خواهیم داشت و برای کشور مان مدال آوری خواهیم داشت.
حسن حمیدی در پاسخ به "جوان آنلاین" مبنی بر اینکه ارزیابی اش در این دوره از مسابقات چیست اظهار داشت: ما سعی کردیم در این دوره سه اردوی تدارکاتی را برگزار کنیم که تا به امروز دو دوره در بابلسر و شوش برگزار شده و انشاله یک اردوی دیگر تا قبل از مسابقات برگزار خواهیم کرد. امیدواریم تا زمان اعزام تیم به اسپانیا کشتی‌گیران به آمادگی نسبی برسند. کشتی‌گیرانی که به این مسابقات اعزام می‌شوند از دل مسابقات قهرمانی کشور استخراج شدند و تماما ورزشکاران کارگری هستند.
وی درباره اینکه آیا سه اردو برای این مسابقات کافی است اظهار داشت: هر چند مسابقات قهرمانی جهان است، اما سطح آن به نسبت سایر مسابقات جهانی در حد متوسطی است و ما در سه مرحله اردوی آمادگی می‌توانیم کشتی‌گیران کارگر را برای این تورنمنت آماده کنیم. به هر صورت هدف‌گذاری ما کسب بیشترین مدال طلا از ۱۰ کشتی گیر اعزامی به اسپانیاست و تلاش خواهیم کرد که از جایگاه قهرمانی خود دفاع کنیم. هر ۱۰ کشتی‌گیر اعزامی به مسابقات جهانی اسپانیا از شرایط خوبی برخوردارند و هیچ مشکلی برای آماده‌سازی تیم نداریم. بازی‌های جهانی ورزش کارگری تیرماه در شهر تورتوسا اسپانیا برگزار می‌شود که در رشته کشتی تنها مسابقات فرنگی و کشتی ساحلی برگزار می‌شود. تمام هدف ما قهرمانی در این دوره است البته مسابقات کارگری بر اساس مدال آوری همه رشته‌ها مشخص می‌شود و این طور نیست که هر رشته یک سکوی قهرمانی داشته باشد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار