رشد ۱۰۳ واحدی شاخص بورس
کد خبر: 955739
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0040d9
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴
شاخص بورس تهران امروز نیز با صعود ۱۰۳.۸۲ واحدی به کار روزانه خود پایان داد و در نهایت توانست در ۲۱۲ هزار و ۸۵۱ تثبیت شود.
سرویس اقتصادی جوان‌آنلاین: بر اساس ارقام درج شده در پایگاه اطلاع‌رسانی مدیریت فناوری بورس تهران، شاخص کل بورس اوراق و بهادار تهران امروز با ۱۰۳.۸۲ واحد رشد به ۲۱۲ هزار و ۸۵۱ واحد و ارزش روز بازار به ۸۱۵ هزار میلیارد تومان رسید.
شاخص قیمت (وزنی- ارزشی) با ۲۹.۷۶ واحد رشد به ۶۱ هزار و ۲۳ رسید. شاخص کل (هم‌وزن) با ۴۰۰.۲۱ واحد رشد به ۴۷ هزار و ۱۴۸ واحد رسید. شاخص قیمت (هم‌وزن) با ۲۷۷.۷۱ واحد افزایش به ۳۲ هزار و ۷۱۶ واحد رسید.
شاخص آزاد شناور با ۲۸۱.۰۵ واحد رشد به ۲۳۹ هزار و ۶۷۸ واحد رسید. شاخص بازار اول بورس با ۴۵.۲۷ واحد کاهش به ۱۵۹ هزار و ۹۳۶ واحد و شاخص بازار دوم با ۷۷۵.۸۴ واحد افزایش به رقم ۴۰۹ هزار و ۱۱۰ واحد رسید.
نماد پارس، همراه، شبریز بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص بورس ایران داشت و نماد فارس. رمپنا، بفجر. فولاد بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس گذاشت.
در بازار فرابورس ایران شاخص کل فرابورس ۲۰.۸۵ واحد رشد به رقم ۲۶۳۳.۴۹ واحد رسید.
معامله‌گران فرابورس تعداد یک میلیارد و ۲۷۱ میلیون برگ سهم در قالب ۱۵۲ و ۵۴۱ هزار برگ به ارزش ۶۷۴ میلیارد تومان داد و ستد کردند.
برچسب ها: بورس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار