ارتقای عملکرد دستگاه‌ها در حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان
کد خبر: 955030
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0040Ri
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی گفت: ارزیابی عملکرد دستگاه‌های استان مرکزی در اجرای ماده ۶ قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان، نشانگر وضعیت مطلوب اجرای این قانون در استان است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی گفت: ارزیابی عملکرد دستگاه‌های استان مرکزی در اجرای ماده ۶ قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان، نشانگر وضعیت مطلوب اجرای این قانون در استان است.

سعید فرخی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی در جلسه شورای اداری استان مرکزی در اراک اظهار داشت: بررسی و ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی در خصوص اجرای ماده ۶ قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان و ارائه خدمات مناسب به مشتریان، نشان می‌دهد که عملکردها از رشد و ارتقای مطلوبی برخوردار بوده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی افزود: بر اساس این قانون، تمام دستگاه‌های اجرایی ملزم هستند اطلاعات مربوط به نحوه انجام کار و ارائه خدمات خود را به مشتریان و مراجعه کنندگان اطلاع دهند.

وی ادامه داد: در این راستا اواخر سال گذشته، شورای ارزیابی استان مرکزی یک دستور العمل اجرایی در رابطه با موضوع مذکور به سازمان‌ها و نهادها ارسال کرد و ۸۳ دستگاه مشمول ارزیابی قرار گرفتند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی بیان کرد: در همین زمینه سال گذشته همزمان با ایام چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نمایشگاهی از دستاوردهای دستگاه‌های اجرایی استان با صرف حداقل هزینه برگزار شد که ۹۵ دستگاه اجرایی در این نمایشگاه حضور داشتند.

گفتنی است، طبق ماده (۶) قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان مصوب سال ۸۸، تمام دستگاه‌ها موظف هستند اطلاعات مربوط به انجام کار و خدمت را در چارچوب وظایف خود در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار