مأموریت سازمانی تبیین بیانیه گام دوم برعهده سازمان تبلیغات اسلامی است
کد خبر: 952444
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003zm0
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۰
حجت‌الاسلام قمی:
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه تمام اقشار تأثیرگذار جامعه در قبال بیانیه گام دوم وظیفه دارند، گفت: مأموریت سازمانی تبیین بیانیه گام دوم انقلاب برعهده سازمان تبلیغات اسلامی است.
سرویس فرهنگ و هنر جوان آنلاین: حجت‌الاسلام قمی در مراسم نشست معاونین تبلیغات اسلامی کشور طی سخنانی به فعالیت‌های مؤثر فرهنگی معاونت‌های فرهنگی این سازمان اشاره کرد و اظهار داشت: هر قدر که انقلاب اسلامی رو به جلو می‌رود باید مساجد پررونق‌تر باشند و امامان جماعت بیش از امامت یک نماز بلکه امامت واقعی مردم را برعهده داشته باشند. وی به لزوم پرداختن ویژه به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و گفت: در هر مقطعی متناسب با نیاز‌های انقلاب یک مطلبی را تلاش می‌کنیم بیشتر مورد توجه مخاطبین قرار گیرد، لذا در این مقطع علاوه بر برنامه‌های سازمان پرداختن به بیانیه گام دوم اولویت دارد.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی افزود: رهبر معظم انقلاب بیانیه‌ای صادر فرموده‌اند و تأکید داشتند نامه و پیام نیست بلکه بیانیه‌ای متناسب با مقطع ۴۰سالگی انقلاب است. رهبری تأکید داشتند روی بیانیه گام دوم کار شود تا تبدیل به گفتمان شود. در همین راستا به ایشان قول دادیم در ماه مبارک رمضان یک قدم در این راستا برداشته شود چراکه فرصت ضیافت الله را در پیش داشتیم. وی احیای محله‌ها را یکی از برنامه‌های سازمان تبلیغات دانست و گفت: ما می‌خواهیم در افق چندساله محله‌ها را احیا کنیم و امام جماعت در محله محور باشد. رئیس سازمان تبلیغات اسلامی افزود: مأموریت سازمانی تبیین بیانیه‌ای گام دوم برعهده سازمان تبلیغات اسلامی است، لذا می‌خواهیم از فرصت استفاده کنیم. کلیشه‌ای و نخ‌نما هم نمی‌خواهیم کار کنیم بلکه هنرمندانه و طوری که برجان مخاطب بنشیند انجام دهیم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار