عدم توجه به تاکیدات مجمع نمایندگان در به کارگیری مدیران بومی دراستان مرکزی
کد خبر: 944469
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003xhN
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴
نماینده مردم اراک خنداب وکمیجان در مجلس خبر داد
نماینده مردم اراک خنداب وکمیجان در مجلس وعضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود تاکیدات مکرر مجمع نمایندگان مبنی بر به‌کارگیری نیرو‌های بومی، مشاهده می‌شود که در بسیاری از جایگاه‌ها، وزارتخانه و دستگاه‌ها در سطح ملی و برخی از مدیران استانی نسبت به این موضوع اهتمام کمی دارند.

نماینده مردم اراک خنداب وکمیجان در مجلس وعضو کميسيون اقتصادي مجلس شوراي اسلامي گفت: با وجود تاکيدات مکرر مجمع نمايندگان مبني‌ بر به‌کارگيري نيروهاي بومي، مشاهده مي‌شود که در بسياري از جايگاه‌ها، وزارتخانه و دستگاه‌ها در سطح ملي و برخي از مديران استاني نسبت به اين موضوع اهتمام کمي دارند.

علي‌اکبر کريمي نماینده مردم اراک خنداب وکمیجان در مجلس با اشاره به اهميت به‌کارگيري مديران بومي اظهار داشت: با وجود تاکيدات مکرر مجمع نمايندگان و مطالبه عمومي که در مردم استان مبني‌ بر به‌کارگيري نيروهاي بومي وجود داشته، متاسفانه مشاهده مي‌شود که در بسياري از جايگاه‌ها، وزارتخانه و دستگاه‌هاي مربوطه در سطح ملي و همچنين برخي از مديران استاني نسبت به اين موضوع اهتمام کمي دارند.

وي افزود: اين موضوع سبب مي‌شود که شاهد حضور متعدد مديران غيربومي هستيم، به تازگي  شايعاتي در خصوص تغيير و تحول نيروگاه شازند براي تغيير سمت مديرعامل وجود دارد، اين موضوع دغدغه‌هايي را بين پرسنل اين نيروگاه و ديگر افراد ايجاد کرده است.

نماينده مردم اراک، خنداب و کميجان در مجلس شوراي اسلامي تصريح کرد: باتوجه به اين که  نيروهاي شاخصي در استان وجود دارد، اگر دوره فعاليت نيرو و مديري به اتمام رسيده و نياز به تغيير، تعويض و جابه‌جايي است، انتظار مي‌رود که از ظرفيت انساني و مديريت شايسته‌اي که در هر سازمان و مجموعه‌ايدر بين نيروهاي بومي  وجود دارد براي جايگزيني استفاده شود.

کريمي بيان کرد: در  نيروگاه هم اين ظرفيت وجود دارد و براساس اطلاعات دريافتي، مديران شايسته‌اي در اين مجموعه حضور دارند که در صورت نياز و ضرورت براي تغيير مديريت، بايد از آنها استفاده شود، اگر چه به نظر بنده دوره مديريت مدير فعلي اين مجموعه دوره خوبي بوده و جزو مديران خوب استان هستند.

وي اضافه کرد: اين انتظار وجود دارد که مسئولان وزارت نيرو در اين زمينه تامل بيشتري داشته باشند و کاري که سبب ايجاد نارضايتي و دغدغه در بين پرسنل اين نيروگاه، مردم استان و به ويژه قشر کارگري مي‌شود را انجام ندهند، تعدادي از تشکل‌هاي کارگري طي نامه‌اي از مجمع نمايندگان درخواست پيگيري اين موضوع را داشتند تا سازمان‌هاي خدمت‌رسان به مردم، در شرايط آرام و بدون دغدغه وظيفه خود را انجام دهند.

کريمي با اشاره به طرح سوال از وزير ورزش پيرامون عدم تحقق مطالبات جوانان در دولت‌هاي يازدهم و دوازهم گفت: سوال مطرح شده از مسعود سلطاني‌فر وزير ورزش و جوانان اين است که چرا وزارت ورزش و جوانان طي دولت‌هاي يازدهم و دوازدهم براي تحقق مطالبات جوانان به ويژه در مورد تسهيل ازدواج و اشتغال اقدام موثري به عمل نياورده است.

 

برچسب ها: مدیر ، بومی ، مرکزی
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار