برای افزایش رنک الکسا چه کنیم؟
کد خبر: 927040
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003tAG
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
امروزه با توجه به این که کسب و کارهای اینترنتی رونق گرفته است و خیلی از سایت ها در رقابت با یکدیگر هستند ارزش گذاری سایت ها با معیار های متفاوتی نظیر رتبه بندی الکسا یا ماز صورت می گیرد. یکی از این معیار ها که برای رتبه بندی الکسا استفاده میشود تعداد بازدید کنندگان سایت است که مقدار فروش و بازدهی سایت را نشان می دهد.

امروزه با توجه به این که کسب و کارهای اینترنتی رونق گرفته است و خیلی از سایت ها در رقابت با یکدیگر هستند ارزش گذاری سایت ها با معیار های متفاوتی نظیر رتبه بندی الکسا یا ماز صورت می گیرد. یکی از این معیار ها که برای رتبه بندی الکسا استفاده میشود تعداد بازدید کنندگان سایت است که مقدار فروش و بازدهی سایت را نشان می دهد. در سال های اخیر روش های زیاد و متفاوتی برای افزایش بازدید سایت به وجود آمده است روش های مختلف تبلیغات برای بالا بردن سایت که شامل پاپ آپ – تبلیغات کلیکی – تبلیغات بنری – و بسیاری روش های دیگر شامل می شود. البته باید این نکته هم در نظر گرفت که ارزش گذاری سایت فقط به تعداد بازدید کنندگان از سایت خلاصه نمی شود و مواردی نظیر رتبه سایت در الکسا که یکی از عوامل موفقفیت سایت را نشان میدهد شامل می شود.

برای افزایش رنک الکسا چه کنیم؟

چرا بهبود رتبه سایت در الکسا یکی از عوامل موفقیت سایت است؟

زیرا کیفیت سایت را با توجه به رتبه الکسا سایت می سنجند که با کاهش رتبه الکسا سایت مقدار ارزش گذاری سایت بهبود می یابد که حتی گاهی اوقات فاکتور اصلی ارزش سایت رتبه الکسا آن سایت می باشد. در سال های اخیر سایت هایی که خدمات مربوط به رتبه الکسا را انجام می دهند رو به افزایش است که در بین این سایت ها سایت الکسا یار یکی از بهترین سایت ها برای بهینه سازی و بهبود رتبه الکسا می باشد. خدماتی که سایت الکسا یار برای صاحبان سایت های کسب و کار انجام می دهد شامل : کاهش رتبه الکسا برای وب سایت می باشد – زمان ماندگاری کاربر در سایت را نیز بهبود می بخشد – صفحات بازدید به ازای هر کاربر را نیز می توان افزایش یا کاهش داد – نرخ پرش سایت را می توان به سمت دلخواه تغیر داد.

برای افزایش رنک الکسا چه کنیم؟

یکی از دلایلی که سایت الکسا یار را از بقیه رقبا پیش انداخته است به روز رسانی پی در پی این سایت می باشد. به صورتی که اگر روشی یافته شود که در بهبود رتبه الکسا تاثیر دارد .به روز رسانی  سایت سریعا صورت می گیرد زیرا روش قبلی دیگر امکان پذیر نخواهد بود و روش های با کیفیت تر و به روز تری که جایگزین روش های قبلی می شود جایگذین خواهد شد. به صورتی که روش های قبل از دسترس کاربر خارج خواهد شد و افزایش رنک الکسا را به دنبال خواهد داشت. برای همین خاطر است که کاربر کافیه در صفحه اول سایت بخش نمونه کار ها را باز کند و بازده تبلیغات و رضایت بخشی صاحبان  سایت هایی که بهبود رتبه الکسا خود را به سایت الکسا یار سپرده اند را مشاهده کند . پس کافی است که وارد سایت الکسا یار شوید و امکاناتی نظیر بازه زمانی تبلیغات کاربران به دلخواه آنها – حد اکثر تعداد نمایش به آی پی های خاص (آی پی های ایران) – پارا متر تعداد صفحات هر بازدید و امکاناتی نظیر آن ها را مشاهده کنید فقط کافی است در سایت الکسا یار ثبت نام کنید و یک گام به پیشرفت کسب و کار خود نزدیک تر بشوید.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار