پیشرفت 82 درصدی پروژه تالار مرکزی استان مرکزی
کد خبر: 916841
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003qVl
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۴
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی خبر داد:
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه تالار مرکزی استان مرکزی ۸۲ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه تالار مرکزی استان مرکزی ۸۲ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

علی‌اکبر کریمی نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از تالار مرکزی استان مرکزی با اشاره به این که استان مرکزی سابقه زیادی در زمینه فرهنگ و هنر دارد اظهار داشت: استان مرکزی چهره‌های فرهنگی و هنری شاخصی را تقدیم کشور کرده ‌و هنرمندان مطرحی را در سطح کشور داریم.

وی افزود: هرچه قدر زیرساخت‌های فعالیت‌های فرهنگی و هنری را در استان به‌ویژه در مرکز استان توسعه دهیم، زمینه توسعه فرهنگی و هنری بیشتری در استان فراهم می‌شود.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از نیازهای جدی استان وجود فضاهای فیزیکی مناسب برای کارهای هنری و کارهای نمایشی مثل تائتر و گالری‌های که برای نمایش آثار هنری مورد نیاز است بوده که متاسفانه در این زمینه کاستی و کمبودهایی داشته‌ایم.

کریمی تصریح کرد: طرح مجموعه تالار شهر مجتمعی از فعالیت‌های فرهنگی و هنری است که از سال‌های پیش در اراک پایه‌گذاری شده و علی‌رغم تلاش‌هایی که انجام شده، هنوز به سرانجام نرسیده است.

وی بیان کرد: امروز در بازدید از این پروژه به همراه مدیرکل فرهنگ و ارشاد و پیمانکار طرح شاهد 82 درصد پیشرفت فیزیکی بودیم که حدود 43  میلیارد هزینه شده است، حدود 12 میلیارد تومان برای تکمیل فعالیت‌های ساختمانی نیاز بوده و 20 میلیارد تومان مازاد هم برای تکمیل سالن‌های اصلی نمایش و اجتماعات نیاز است.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنا به قولی که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تامین مبلغ اولیه داده است، برای تکمیل کارهای ساختمانی و تامین اعتبار تکمیل سالن‌های اصلی پروژه هم درحال پیگیری هستیم.

کریمی عنوان کرد: امیدواریم بتوانیم با زمان‌بندی کوتاه و مناسب این پروژه که به شدت مورد نیاز فعالیت‌های فرهنگی و هنری اراک و استان است را به اتمام برسانیم.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار