بهسازی 45 کیلومتر از جاده های استان مرکزی
کد خبر: 916840
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003qVk
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۱
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: 45 کیلومتر از جاده های این استان امسال بهسازی و آسفالت شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: 45 کیلومتر از جاده های این استان امسال بهسازی و آسفالت شد.

علی زندی فر مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی افزود: عملیات ماسه آسفالت و روکش نهایی آسفالت در این مدت در چهار هزار و 900 متر از جاده فرمهین - خنجین - کمیجان، هفت هزار و 400 متر از جاده قدیم ساوه - تهران و عملیات روکش نهایی در چهار هزار و 800 متر از جاده قدیم ساوه - سلفچگان انجام شده است.
وی ادامه داد: در این مدت برای جلوگیری از خرابی بروز مشکل در جاده ساو ه- سلفچگان عملیات درزگیری در پنج هزار متر این جاده انجام شده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی بیان کرد: در این مدت اجرای روکش آسفالت در 500 متر از جاده آشتیان - حاتم آباد و در 2 کیلومتر از راه روستایی نوازن انجام شده است.
زندی فر گفت: بهسازی جاده راه روستایی طرمزد به طول 500 متر و اجرای درزگیری، ماسه آسفالت و روکش نهایی جاده تفرش - فراهان از دیگر اقدام های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده استان مرکزی مدت است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی ادامه داد: عملیات درزگیری، ماسه آسفالت و روکش نهایی در سه هزار متر از جاده تفرش - فراهان انجام شده است.
زندی فر گفت: پنج هزار و 600 متر مربع از جاده اراک - توره نیز در این مدت لکه گیری هندسی انجام شده است.
وی ادامه داد: از ابتدای سال جاری تا کنون به منظور افزایش ایمنی جاده های استان مرکزی عملیات خط کشی در یک هزار و 550 کیلومتر از جاده های استان توسط پنج گروه انجام شده است. 
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی افزود: گاردریل پنج کیلومتر از جاده های اراک - قم، اراک - بروجرد، ساوه -تهران، ساوه - سلفچکان، ساوه - همدان و ساوه - بویین زهرا توسط سه گروه تعمیر شد.
زندی فر گفت: در این مدت 250 متر مربع تابلوهای اطلاعاتی در جاده های استان مرکزی تعمیر و پنج هزار و 500 عدد تابلو مسیرنما، خطرنمای پل، جهت نما، تابلوهای اخطاری و انتظامی نصب شد.
وی ادامه داد: عملیات احداث روشنایی تقاطع پرندک با آزادراه ساوه - تهران نیز به طول 600 متر در این مدت آغاز شد.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار