به اندازه انتظارات حمايت کنيد
کد خبر: 908343
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003oIh
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰
گلايه کاراته‌کاران در ديدار با وزير ورزش
وزير ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک در بازديد از اردوي تيم ملي کاراته با گلايه‌هاي کاراته‌کاران مواجه شدند. حضور سلطانی‌فر و صالحی‌امیری فرصت خوبي براي کاراته‌كاران بود تا درددل‌هاي خود را به گوش وزير برسانند....
دنیا حیدری

وزير ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک در بازديد از اردوي تيم ملي کاراته با گلايه‌هاي کاراته‌کاران مواجه شدند. حضور سلطانی‌فر و صالحی‌امیری فرصت خوبي براي کاراته‌كاران بود تا درددل‌هاي خود را به گوش وزير برسانند.
سلطاني‌فر در بازديد از اردوي تيم ملي کاراته گفت که در بين ورزش‌هاي رزمي روي ظرفيت مدال‌آوري کاراته در المپيک حساب ويژه‌اي باز كرده‌ايم. پورشيب، کاپيتان تيم ملي کاراته در پي اين صحبت‌ها تأکيد کرد که کاراته مظلوم است، اما اميدوارند که وزارت ورزش و کميته ملي المپيک به اندازه انتظاري که دارند از اين رشته حمايت کنند: «امسال مسابقات سختي در پيش داريم، از قهرماني آسيا تا بازي‌هاي آسيايي و قهرماني جهان که در مسير کسب سهميه المپيک اهميت زيادي دارند. متأسفانه مسابقات مهمي را به دليل کمبود منابع در فدراسيون از دست داديم. از دست دادن اين مسابقات باعث شد تا رنکنيگ ما در فدراسيون جهاني افت کند. همه اين کاراته‌کاها رنکينگ زير ۱۵ را داشتند، ولي الان چند پله‌اي پايين آمدند. انتظار داريم به ما هم مثل يک رشته المپيکي توجه شود و به اندازه انتظاري که دارند از ما حمايت کنند. قبل از المپيکي شدن در بحث جوايز مورد بي‌مهري قرار مي‌گرفتيم، در حالي که دو دوره متوالي آن هم با امكانات زير صفر قهرمان جهان شديم. چرا بايد اينطور باشد، چرا بايد از شش تورنمنت مهم چهار تورنمنت را از دست بدهيم. آيا شما وضعيت خوابگاه ما را ديده‌ايد؟ ۱۲ سال عضو تيم ملي هستم و در همه رده‌هاي سني مدال جهاني و آسيايي کسب کرده‌‌ام. قراردادم در ليگ ۳۰ ميليون تومان است، آيا اين براي تأمين زندگي يک سال يک قهرمان کافي است؟ اين حرف درددل تمام کاراته‌کاران است، نه فقط من.» هروي، سرمربي تيم ملي نيز در حمايت از پورشيب و گفته‌هايش تأکيد کرد که کاراته به توجه و حمايت نياز دارد: «قهرمانان رشته‌هاي ورزشي سربازان زمان صلح در کشور هستند و در راه کسب افتخار براي کاراته ايران اسلامي سخت تلاش مي‌کنند. سال 95 در مسابقات جهاني اتريش عنوان قهرماني جهان را کسب کرديم، ولي اين موفقيت بارز از سوي مسئولان مورد توجه قرار نگرفت. سال گذشته هم با پنج مدال باارزش از عنوان قهرماني خود در آسيا دفاع کرديم، اما باز هم اتفاقي نيفتاد. بازيکنان انتظار دارند در قبال تلاشي که مي‌کنند مورد توجه قرار گيرند يا حداقل پاداش‌هايشان را بگيرند. انتظار داريم به عنوان پدر ورزش، توجه بيشتري به فرزندانتان داشته باشيد.»

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار