بيش از 10 هزار كارگر گلستاني در سال 96 از بيمه تكميلي برخوردار شدند
کد خبر: 905287
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003nVP
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۹
10 هزارو 309 كارگر از بيمه تكميلي و 5 هزار و 356 كارگر در استان گلستان از تسهيلات رفاهي، تفريحي و زيارتي برخوردار شدند.

سعيدمازندراني مديركل تعاون كار و رفاه اجتماعي گلستان با عنوان كردن مطلب فوق گفت: در سال 96، براي 134نفر از زنان كارگر دوره‌هاي آموزشي مهارت زندگي و آشنايي با قوانين و مقررات براي كارگران برگزار شد.

وي ادامه داد: در سال گذشته دو خانه بهداشت با مشاركت شوراي هماهنگي استان براي كارگاه‌هاي 50 تا500 نفره تأسيس و راه‌اندازي شد.

مازندراني اظهار كرد: دو مركز هميار كاركنان تأسيس و راه‌اندازي شد و 5 نشست تخصصي در راستاي پيشگيري از اعتياد و آسيب‌هاي اجتماعي با ستاد مبارزه با مواد مخدر، سازمان بهزيستي و وزارت كشور برگزار شد.

وي با اشاره به برنامه‌هاي امور ورزشي تصريح كرد: برگزاري 2 مورد جشنواره رفاهي، تفريحي، ورزشي خانوادگي در سطح استان، اجراي 24 مسابقه ورزشي انتخابي شهرستان و استان به منظور تشكيل تيم منتخب و اعزام آن به مسابقات قهرماني كشور، برخورداري 371 خانواده جامعه كارگري از استراحتگاه و زائرسراها، جذب حمايت‌هاي مالي بخش خصوصي در اعزام تيم‌هاي منتخب به مسابقات قهرماني براي 7 تيم، اجراي 8 مسابقه انتخابي استاني و شهرستاني به منظور تشكيل تيم منتخب بانوان كشور، اعزام 14 تيم منتخب كارگري استان به مسابقات كشوري، برنامه‌ريزي و اجراي رويداد براي 7 برنامه فعاليت‌هايي است كه در سال 96 در حوزه امور ورزشي انجام شده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار