وزارت نیرو عنادش را با زاینده رود کنار بگذارد
کد خبر: 902332
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mjk
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۶
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم اصفهان با اشاره به نامه صادر شده تعدادی از نمایندگان استان به رییس جمهور گفت: با وجود دو نامه ای که به روحانی برای تشکیل ستاد احیای زاینده رود نوشته شد، اما نمی دانم در وزارت نیرو چه عنادی با زاینده رود وجود دارد که تلاشی برای تحقق دستورات رییس جمهور در این زمینه انجام نمی شود.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان، نماینده مردم اصفهان در رابطه باارسال نامه نمایندگان اصفهان به رییس جمهور: نمایندگان اصفهان برای رفع مشکلات کم آبی استان بصورت مرتب با وزارت نیرو در تماس هستند، همه قول های خوب می دهند، اما در عمل اتفاقی نمی افتد و وزارت نیرو بایدعنادش را با زاینده رود کنار بگذارد.

حیدر علی عابدی بیان نمود: نگران آن هستیم در تابستان مردم اصفهان برای تامین آب آشامیدنی نیز با مشکل مواجه شوند، برای همین تقاضای یک جلسه با دکتر روحانی را مطرح کرده‌ایم تا از نزدیک ایشان را در جریان مشکلات آب اصفهان و زاینده رود قرار دهیم.

وی تصریح کرد: تصمیم نمایندگان استان اصفهان این است که در این جلسه در مورد کم کاری هایی که در حوضه زاینده رود صورت گرفته، نابودی زاینده رود و اینکه کمترین برنامه ریزی برای این حوضه آبریز انجام شده، صحبت کنیم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس تأکید کرد: با وجود ۲ نامه ای که دکتر روحانی برای تشکیل ستاد احیای زاینده رود نوشته و خواستار تشکیل هر چه سریع تر این ستاد شده، اما نمی دانم در وزارت نیرو چه عنادی با زاینده رود وجود دارد که تلاشی برای تحقق دستورات رییس جمهور انجام نمی شود؛ برای همین نمایندگان اصفهان خواستار دیدار مستقیم با رییس جمهور هستند.

عابدی تأکید کرد: درخواست دیدار در قالب یک نامه مطرح شده که در آن به مشکل کم آبی اصفهان، ارائه مسائل و راهکارهای نمایندگان اصفهان اشاره شده و روز یکشنبه به امضای نمایندگان اصفهان رسیده و در حال پیگیری است.

این نماینده مردم اصفهان از پیگیری این نامه توسط معاون پارلمانی رییس جمهور خبر داد و ابراز امیدواری کرد امکان برگزاری این نشست هر چه سریع تر فراهم و به مشکلات زاینده رود رسیدگی شود. 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار