معرفي ۱۸ فرايند برتر كشوري در جشنواره شهيد مطهري
کد خبر: 902239
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003miF
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۴

جشنواره آموزشي شهيد مطهري با معرفي ۱۸ فرايند برتر آموزشي علوم پزشكي ۱۰ تا ۱۲ ارديبهشت در مركز همايش‌هاي رازي دانشگاه علوم پزشكي ايران با حضور وزير بهداشت برگزار مي‌شود.
دبير اجرايي يازدهمين دوره اين جشنواره گفت: جشنواره در دو بخش دانشگاهي و كشوري برگزار مي‌شود و پس از اينكه دانشگاه‌ها به صورت جداگانه اين جشنواره را برگزار و موارد برتر را انتخاب كردند، مهم‌ترين فرآيندهاي خود را براي شركت در مراسم كشوري ارسال مي‌كنند.
دكتر عظيم ميرزازاده با بيان اينكه اين جشنواره مربوط به ارتقاي كيفيت آموزش است، افزود: در اين رقابت كشوري از همه دانشگاه‌هاي علوم پزشكي درخواست شده تا فرايندهاي ارتقاي كيفيت آموزش كه مربوط به اقدامات عملي دانشگاه‌ها است و با استمرار قابل قبولي براي بهبود كيفيت آموزش صورت گرفته، ارسال شود. فرايندهاي ارسال شده در سامانه‌اي با روش مشخص و معلوم مورد داوري قرار مي‌گيرد و طي اين داوري فرايندهاي برتر كشوري انتخاب مي‌شوند.
وي با اشاره به اينكه افتتاحيه اين جشنواره در تاريخ ۱۰ ارديبهشت ماه سال جاري با حضور وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي، معاون وزارت بهداشت و جمعي از مسئولان و سياستگذاران حوزه آموزش علوم پزشكي برگزار مي‌شود، تصريح كرد: طي روزهاي ۱۱ و ۱۲ ارديبهشت فرآيندهاي منتخب همزمان با برگزاري همايش كشوري آموزش علوم پزشكي ارائه مي‌شود و در نهايت عصر روز ۱۲ ارديبهشت ماه مراسم اختتاميه و اهداي جوايز و تقدير رسمي به صورت كشوري توسط وزير بهداشت و مسئولان و سياستگذاران حوزه آموزش علوم پزشكي از برگزيدگان انجام خواهد شد.
وي با بيان اينكه ۶۸ دانشگاه و دانشكده علوم پزشكي در شش حيطه فرآيند‌هاي برتر خود را ارسال كرده‌اند، گفت: هر دانشگاه مجاز به ارسال دو فرآيند در هر حيطه جشنواره بوده و دانشگاه آزاد نيز مجاز به ارسال دو فرايند بود؛ در نهايت حدود ۳۰۰ فرآيند به جشنواره ارسال شده است كه اينها داوري شده‌اند و از بين آنها ۱۸ فرايند نهايي انتخاب شده است كه در جشنواره معرفي مي‌شوند و مورد تقدير قرار مي‌گيرند.
ميرزازاده گفت: شعار يازدهمين جشنواره آموزشي شهيد مطهري و نوزدهمين همايش آموزشي علوم پزشكي، تحول و نوآوري در آموزش علوم پزشكي است كه از حدود سه سال پيش با اجراي طرح تحول آموزش علوم پزشكي در كشور آغاز شده است و تا كنون تداوم دارد.
وي تصريح كرد: برنامه‌هاي اين جشنواره شامل شش سخنراني كليدي، ۱۸ سخنراني كوتاه، شش سمپوزيوم، ۱۶ جلسه ارائه پوستر، شش جلسه داوري پايان‌نامه آموزش پزشكي، ۱۶ كارگاه، شش كلينيك مشاوره آموزش پزشكي و شش جلسه ارائه فرايندهاي برتر است كه در مركز همايش‌هاي رازي دانشگاه علوم پزشكي ايران برگزار مي‌شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار