قتل مربي بدنسازي به گردن متهم فراري
کد خبر: 901858
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mc6
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰
دو پسر جوان كه متهم هستند در درگيري خياباني مربي بدنسازي را به قتل رسانده‌اند در جلسه محاكمه قتل را انكار كردند و مدعي شدند همدست فراري آنها مرتكب قتل شده است.

به گزارش خبرنگار ما، بيست و چهارم فروردين‌سال‌۹۶، مأموران كلانتري ۱۶۳ ولنجك از مرگ مشكوك نويد 32 ساله در يكي از بيمارستان‌هاي شهر باخبر و راهي محل شدند. بررسي‌هاي مأموران نشان داد نويد كه ورزشكار و مربي بدنسازي است هنگام رانندگي با خودروي پژوي خودش در درگيري با سه سرنشين پرايدي در يكي از خيابان‌هاي ولنجك زخمي و به بيمارستان منتقل مي‌شود، اما بر اثر شدت جراحات فوت مي‌كند.
بعد از انتقال جسد به پزشكي قانوني، تحقيقات براي شناسايي متهمان آغاز شد تا اينكه مأموران دو نفر از متهمان را به نا‌م‌هاي سروش و كيوان بازداشت كردند، اما موفق به دستگيري متهم سوم به نام مرتضي نشدند.
سروش و كيوان در پليس آگاهي تحت بازجويي قرار گرفتند و به درگيري با راننده پژو 206 اقرار كردند. سروش در توضيح به مأموران گفت: «با دوستانم از بام تهران به خانه‌مان برمي گشتيم كه ناگهان راننده پژو جلوي راهمان پيچيد و منجر به تصادف شد. چون راننده پژو 206 مقصر بود از او خواستيم در محل بماند تا با پليس‌۱۱۰ تماس بگيريم، اما او گفت عجله دارد. نويد مي‌خواست هر طور شده محل را ترك كند كه همين رفتار بهانه درگيري بين ما شد. او مربي بدنسازي بود و بدني ورزيده‌اي داشت به همين خاطر وقتي با چاقو به سمت ما حمله كرد سخت مي‌شد مقابل او از خودمان دفاع كنيم به همين دليل ميله داربستي را برداشتم و براي دفاع از خودم و دوستانم ضربه‌اي به سرش زدم. باور كنيد نمي‌دانستم آن ضربه باعث مرگ او مي‌شود.‌»
در ادامه كيوان نيز در شرح ماجرا حرف‌هاي دوستش را تأييد كرد و دو متهم بعد از اقرار به جرمشان روانه زندان شدند. در حاليكه تلاش پليس براي شناسايي و دستگيري سومين متهم ناكام مانده بود پرونده به شعبه دوم دادگاه كيفري يك استان تهران به رياست قاضي زالي فرستاده شد. در اولين جلسه محاكمه، اولياي‌دم براي دو متهم درخواست اشد مجازات كردند. سپس سروش خلاف اظهارات اوليه‌اش قتل را انكار كرد و گفت: «قبول دارم با نويد درگير شدم و براي دفاع از خودم ميله را برداشتم اما به سر او ضربه نزدم و قتلي مرتكب نشده‌ام. آن روز در پليس آگاهي تحت فشارهاي بازجويي بودم كه مجبور شدم به قتل اعتراف كنم.‌»
كيوان نيز جرمش را اقرار كرد و گفت: «من فقط شاهد درگيري بودم و خودم نيز در آن درگيري زخمي شدم. هيچ ضربه‌اي به مقتول نزدم، احتمال دارد مرتضي كه فراري است عامل قتل باشد و با ميله به سر مقتول زده باشد.‌»
در پايان هيئت قضايي جهت صدور رأي وارد شور شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار