خط يك و دو مترو با يك زمانبندى مشخص فعال می شود
کد خبر: 901480
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mW0
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۰
استاندار آذربایجان شرقی:
استاندار آذربایجان شرقی گفت: زمان بندی مشخصی برای اتمام خط يك و دو پروژه قطار شهری تبریز پیش بینی شده است و بر اساس این زمانبندی پیگیر روند اجرای آن هستیم.

دکتر مجید خدابخش در مراسم معارفه مدیر عامل جدید سازمان قطار شهری تبریز با اشاره به اینکه حمل و نقل مهم ترين راهبرد توسعه استان است افزود: اتمام این پروژه، نوسازی ناوگان حمل و نقل استان نیز از دغدغه های اصلی آذربایجان شرقی محسوب می شود.

خدابخش با اشاره به اینکه مترو يكى از سه پروژه مهم استان براى سفر رياست محترم جمهوراست، افزود: قطار بستان آباد_سراب ، ورزقان_اهر، تبريز_سهند، جلفا_نوردوز_اصلاندوز و اتصال به شبكه ريلى جمهورى آذربايجان از مهم ترين اولويت هاى استان در حوزه حمل و نقل ريلى است.

استاندار آذربایجان شرقی اظهار داشت: كهنه ترين ناوگان حمل و نقل ايران، در استان ما قرار دارد و عمر ماشين آلات به صورت ميانگين به بيش از ٢٠ سال مى رسد.

وی اظهار امیدواری کرد: امسال از محل اعتبارات مصوب سفر رياست جهورى، قطار ميانه_تبريز تا باسمنج، ريل گذارى شود.

گفتنی است دکتر مجید خدابخش در حکمی، بنا به پیشنهاد شهردار تبریز و به استناد مصوبه شورای سازمان قطار شهری تبریز و حومه و در اجرای بند14-4 ماده 14 اساس‌نامه سازمان، مصطفی مولوی فرد را به‌عنوان عضو هیأت مدیره و مدیرعامل این سازمان منصوب کرد.

استاندار آذربایجان شرقی با صدور حکمی، مصطفی مولوی فرد را به‌عنوان عضو هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه منصوب کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار