عالیشاه وهیچ بازیکن سربازی مشکلی برای خروج از کشور ندارند
کد خبر: 901395
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mUd
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۶

رییس تربیت بدنی ارتش درباره وضعیت امید عالیشاه برای بازگشت به تیم پرسپولیس گفت: خدمت سربازی امید عالیشاه در سپاه گذرانده می شود . من اطلاع دقیقی از اتمام آن ندارم و باید از سردار اجرلو در مورد ایشان سوال کنید اما به هر حال عالیشاه و هرسرباز ورزشکاری که دوره خدمتش اتمام می یابد بازیکن آزاد می باشد و می تواند اگر همچنان با پرسپولیس قرارداد داشته باشد به پرسپولیس باز گردد.

امیر سرتیپ جمشید فولادی در ادامه افزود : امید عالیشاه زمانی که برای گذراندن خدمت سربازی خود وارد تیم تراکتورسازی شد چون عضو باشگاه پرسپولیس بود و نه عضو تیم ملی، نمی‌توانست عنوان سرباز قهرمان به خود اختصاص بدهد اما چون بازیکن درجه یک بود مشکلی برای گذراندن سربازی خود در باشگاه تراکتورسازی نداشت.
وی در پاسخ به این پرسش که با وجود اتمام سربازی امید عالیشاه در تراکتورسازی این باشگاه هنوز مجوز خروج به این بازیکن جهت بازگشت به تیم پرسپولیس را نمی‌دهد، گفت: همان طور که قبلا گفتم من به طور دقیق نمی دانم که آیا خدمت او پایان یافته یا نه این سوال را باید از سردار اجرلو بپرسید اما وقتی بازیکنی دوره خدمت سربازی‌اش در یک باشگاهی به اتمام می‌رسد، باشگاه موظف است برگه تسویه او را بدهد تا به تیمی که قرارداد دارد، برگردد مگر این که بازیکن اضافه خدمت داشته باشد و باشگاه اجازه خروج را تا زمان پایان اضافه خدمتش به او ندهد. به هر صورت اگرعالیشاه و امثالهم هنوز با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد می‌تواند بعد از دریافت برگه تسویه و کارت پایان خدمت خود به این تیم برگردد اما اگر قراردادش با پرسپولیس به اتمام رسیده باشد، بازیکن آزاد محسوب می‌شود.
فولادی در پایان با اشاره به این که هیچ بازیکن سربازی مشکلی برای خروج از کشور ندارد، اظهار کرد: در حال حاضر مشکل خاصی برای خروج هیچ یک از بازیکنان سرباز از کشور وجود ندارد و فدراسیون‌ها می‌توانند با هماهنگی کمیته ملی المپیک و سازمان تربیت بدنی نیروهای مسلح، ورزشکاران خود را به تورنمنت‌های برون مرزی اعزام کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار