دستگاه‌های اجرایی برتر در حوزه نماز معرفی شدند
کد خبر: 901240
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mS8
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۰
در چهارمحال و بختیاری
مدیر ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری گفت: دستگاه های برتر ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۵ دستگاه‌های اجرایی استان در حوزه نماز معرفی شدند.
حمیرا رحیمی

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد کریمی اظهار داشت: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری به اجلاس‌های سراسری نماز در خصوص نظارت، پیگیری و ارزیابی از فعالیت‌های اقامه نماز در دستگاه‌های اجرایی، فعالیت‌های اقامه نماز دستگاه‌های اجرایی استان از فروردین ماه سال 95 شروع و تا پایان اردیبهشت ماه سال 96 توسط این ستاد به پایان رسید در این راستا در مرحله اول فرم خود ارزیابی از دبیران محترم اقامه نماز ادارات از فعالیت‌های انجام شده اخذ و در مرحله بعد توسط هیئت داوران ارزیابی نهایی صورت گرفت.

وی افزود: در مجموع از بین 78 دستگاه اجرایی در استان 17 دستگاه با نظر هیئت داوران به عنوان دستگاه برتر در حوزه برتر انتخاب شدند.

مدیر ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری بیان کرد: پس از گروه بندی دستگاه‌ها از بین دستگاه‌های علمی – پژوهشی – آموزشی از مجموع 8 دستگاه اجرایی 3 دستگاه اجرایی شامل آموزش و پرورش، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد منتخب شدند.

کریمی خاطرنشان کرد: از بین دستگاه‌های فرهنگی - ورزشی از مجموع 6 دستگاه اجرایی 2 فرهنگ و ارشاد اسلامی وسازمان تبلیغات اسلامی منتخب شدند و از بین دستگاه‌های مدیریتی - قضایی از مجموع 14 اداره 4 دادگستری، اداره کل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان، شهرداری شهرکرد و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان منتخب شدند.

وی گفت: از بین دستگاه های اجتماعی - رفاهی از مجموع 9 دستگاه اجرایی 3 دستگاه کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) استان، شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی و اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان منتخب شدند

مدیر ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: از بین دستگاه‌های عمرانی – تولیدی - اقتصادی از مجموع 41دستگاه اجرایی 5 دستگاه اجرایی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، شرکت آب و فاضلاب روستایی استان و شرکت پست بانک منتخب شدند که با اهدای لوح تقدیر با امضای استاندار و نماینده ولی فقیه در استان با حضور در اداره از آنان تجلیل می‌شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی