بامداد میرزایی، اخراجی‌ای که نرفته‌، برمی‌گردد
کد خبر: 900805
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mL7
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۰
بامداد میرزایی

تیم ملی فوتبال ایران در دو ماه باقی مانده تا جام جهانی 2018 روسیه، به جز دغدغه آماده سازی، به نظر می‌رسد با مشکلات دیگری از جمله بودن یا نبودن بامداد میرزایی در این تیم نیز مواجه شده است.

به گزارش ایسنا، در حالی که در ماه‌های منتهی به جام جهانی 2018 روسیه همه تمرکز هواداران و بازیکنان تیم ملی به مرحله آماده سازی این تیم معطوف شده، رییس فدراسیون فوتبال و سرمربی پرتغالی تیم ملی در جلسه‌ای که اخیرا داشته‌اند درباره مسائل مختلفی بحث و بررسی کرده‌اند، یکی از مباحث در این جلسه، بحث اخراج بامداد میرزایی و چگونگی رسانه‌ای شدن آن بوده است، موضوعی که کی‌روش علیرغم حاشیه‌های ایجاد شده در اردوی تیم ملی از سوی بامداد میرزایی، ظاهرا هم‌چنان تمایل با بازگشت مجدد او به تیم ملی دارد.

بامداد میرزایی، سرپرست خود خوانده تیم ملی که فدراسیون بارها این موضوع را رد کرده، این روزها بین رفتن و نرفتن از اردوی تیم ملی معلق است. او در سال‌های گذشته به عنوان نزدیک ترین فرد ایرانی به کی روش در تیم ملی حضور داشت و اکثر کارهای لوجستیکی تیم ملی در خارج از کشور را انجام می‌داد و نقش پر رنگی در هماهنگی بازی های تدارکاتی تیم ملی ایران داشته است.

میرزایی در حالی این فعالیت‌ها را در تیم ملی انجام می‌داد که اهالی فوتبال منتقد حضور یک "کارگزار" در تیم ملی بودند اما کی‌روش به عنوان بزرگترین حامی او در این سال‌ها مانع از افزایش هجمه‌ها به بامداد میرزایی شده بود.

برگزاری بازی پر حاشه ایران و سیرالئون که مصائب زیادی را برای تیم ملی به دنبال داشت، از کانال بامداد میرزایی و یک شرکت فرانسوی که میرزایی هم جزو کارمندان این شرکت است، هماهنگ شده بود. بعد از این بازی، مهدی تاج که موج پرتعداد انتقادات رسانه‌ها و هواداران تیم ملی را دید و از دلخوری کی‌روش از بامداد میرزایی مطلع شده بود اعلام کرد که از این پس بامداد میرزایی هیچ سمتی در تیم ملی ایران ندارد و بنوعی دو طرف با یکدیگر قطع رابطه کرده‌اند اما ظاهرا این پایان ماجرای بامداد میرزایی و تیم ملی ایران نبوده است.

اعلام این خبر در حالی عجیب و جالب توجه بود که چند روز قبل از این ماجرا، کی روش در واکنش به انتقادات از بامداد میرزایی، او را به همراه خود به نشست خبری پیش از بازی ایران و تونس برد تا حمایت و رضایت خود را از او نشان دهد.

با این حال وقتی مهدی تاج خبر برکناری میرزایی را اعلام کرد، گفته شد که خود کی‌روش هم بی‌میل به این قطع همکاری نبوده اما با گذشت چند روز از این ماجرا، ظاهرا کی‌روش از اخراج کامل و قطع کامل همکاری دایم بامداد میرزایی با تیم ملی ناخرسند شده، و اکنون تلاش دارد که او را به تیم ملی بازگرداند.

در همین راستا در جلسه‌ی 5 ساعته‌ای که روز جمعه بین کی‌روش و مهدی تاج برگزار شده، ظاهرا یکی از محورهای این جلسه وضعیت بامداد میرزایی در تیم ملی بوده و کی‌روش به فدراسیون فوتبال فشار آورده که او باید به تیم ملی برگردد. این درخواست در حالی مطرح شده که تاج در برنامه نود و روی آنتن زنده صدا و سیما رسما اعلام کرد که میرزایی برکنار شده است.

با توجه به وضعیت فعلی و تجربیات مشابه گذشته به نظر می‌رسد که اگر کی‌روش هم‌چنان بر بازگشت بامداد میرزایی به تیم ملی اصرار داشته باشد احتمال پذیرش خواسته کی‌روش توسط مهدی تاج دور از ذهن نیست، اتفاقی که اگر رخ دهد یکی دیگر از مصادیق ضعف فدراسیون فوتبال در قبال اعمال مدیریت در تیم ملی خواهد بود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار