رئيس دفتر رهبري: يكصدايي مهم‌ترين عامل ماندگاري نظام اسلامي است
کد خبر: 900689
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mJF
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۴

يكصدايي، مهم‌ترين عامل ماندگاري نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است و بايد از تفرقه افكني در جامعه پرهيز شود.
به گزارش ايرنا، آيت‌الله محمد محمدي گلپايگاني، رئيس دفتر رهبر معظم انقلاب پيش از خطبه‌هاي آيين عبادي- سياسي نماز جمعه رشت افزود: نظام جمهوري اسلامي طي 40 سال متحمل بحران‌هاي شديدي شده كه با رهبري داهيانه امام راحل و هدايت‌هاي مقام معظم رهبري، اين بحران‌ها پشت سر گذاشته شده است. وي اظهار كرد: انرژي هسته‌اي، مسائل موشكي و ... بهانه است بلكه دشمنان استعمارگر با اساس انقلاب اسلامي مشكل دارند.
رئيس دفتر رهبري ادامه داد: در لحظه‌هاي سخت جنگ تحميلي، گاه از فروش سيم خاردار به كشور دريغ مي‌شد اما امروز با هدايت‌هاي مقام معظم رهبري، خوشبختانه صلاحيت نظامي ما به جايي رسيده كه امروز بيشتر احتياجات را خودمان برآورده مي‌كنيم.
آيت‌الله محمدي گلپايگاني تصريح كرد: امروز جمهوري اسلامي ايران توانمندي‌هاي زيادي دارد و به همين دليل است كه دشمن جرئت تعرض به خاك ميهن ما را نمي‌دهد چرا كه مي‌داند در اين بيشه، شيران دليري خفته‌اند. وي در ادامه سخنانش، قبل از اعطاي حكم رهبر معظم انقلاب اسلامي به آيت‌الله رسول فلاحتي، نماينده جديد ولي فقيه در گيلان افزود: از صحبت‌هاي آيت‌الله زين العابدين قرباني، نماينده پيشين ولي فقيه در گيلان در مورد ساختمان همجوار مصلاي امام خميني (ره) رشت سوء برداشت شده و اين ساختمان متعلق به مقام معظم رهبري و دفتر ايشان نيست و حضرت آقا فرموده‌اند از وجود چنين ساختماني، بي اطلاع بوده‌اند. وي ادامه داد: اگرچه احقاق حقوق افراد را در ساختمان يادشده پيگيري مي‌كنيم، اما مسئوليت اين ساختمان و ديگر ساختمان‌هاي مشابه در سراسر كشور با ائمه جمعه و نهاد سياست گذاري ائمه جمعه است‌ و هيچ ارتباطي به معظم له و دفتر ايشان ندارد.
آيت‌الله محمدي گلپايگاني ضمن قدرداني از زحمات و تلاش‌هاي آيت‌الله قرباني، نماينده پيشين ولي فقيه در گيلان گفت: سابقه انقلابي گيلان بر كسي پوشيده نيست و اين استان منشأ خدمات عظيمي در راستاي دين و انقلاب اسلامي بوده است. وي ادامه داد: آيت‌الله قرباني كه عنصر فرهيخته فرهنگي هستند و خدمات فراواني در راستاي تبليغ دين دارد، طي نامه‌اي به رهبر معظم انقلاب، از اقامه نماز جمعه عذرخواهي و معظم له نيز با درخواست ايشان موافقت و آيت‌الله رسول فلاحتي گيلاني را به‌عنوان نماينده جديد ولي فقيه در گيلان منصوب كردند. وي منشأ اتفاقات پس از نامه آيت‌الله قرباني را از خارج كشور و بي اثر دانست و افزود: نماز جمعه متعلق به يكايك ملت اسلامي است و هر آنچه كه لازمه نمايندگي ولي فقيه است، در آيت‌الله فلاحتي گيلاني وجود دارد. وي در خاتمه، حكم نمايندگي ولي فقيه در استان گيلان از سوي مقام معظم رهبري را به آيت‌الله رسول فلاحتي اعطا و از زحمات آيت‌الله زين‌العابدين قرباني تقدير كرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار