مسئولان: هر وقت رسید به 8000 تا اقدام می‌کنیم
کد خبر: 900636
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mIO
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۱
سالانه 7500 نوزاد معتاد متولد می‌شود
پیشگیری از اعتیاد با گرفتن پستونک از نوزادان!

طبق آماری که ارائه شده، در طول یک سال 7هزار و 500 نوزاد معتاد به دنیا آمده‌اند. لازم است راهکارهایی برای حل این معضل ارائه دهیم که به عقل جن هم نمی‌رسد.

سمینار برگزار کنیم
ما آن‌قدر در زمینه برگزاری سمینار، همایش و سخنرانی با موضوع اعتیاد کمبود داریم که کمبود هوا در خوزستان آن‌قدر نیست! توصیه می‌شود سمینارهای تکمیلی با موضوع نقش هویج و کلم بروکلی در تلطیف روحیه چنگیزخان مغول، شبیه‌سازی عددی طراحی بهینه انتخاب‌کننده تک بلور سوپرآلیاژ پایه نیکل، با اجرای تأثیرگذار رشیدپور ماهی دو بار برگزار گردد.

زمان دسترسی به مواد مخدر را از ۳ دقیقه به ۲۰ دقیقه برسانیم
از آن‌جایی که زمان دسترسی به مواد مخدر با سلامت فضای فرهنگی کشور ارتباط مستقیمی دارد، می‌توان با در دسترس داشتن مواد هی از این سر شوش تا آن سر مولوی معتادان را دنبال خود بکشانیم تا سر راه خوابشان ببرد.

قوانین را اصلاح کنیم
در بند۴ ماده ۸ تبصره ۲۰ ماده تبصره ۲ به جای عبارت «حمل مواد موجب حبس ابد و اعدام می‌شود» عبارت «بار کانتینر مواد مخدر به جای گچ و سیمان در مصالح ساختمانی استفاده گردد» جایگزین شود. البته توصیه بهتر این است که از قاچاقچیان دعوت کنیم در سمینار بند یک این متن شرکت کنند.

ثبت نام معتادان در سامانه
شربت متادون را با ثبت نام در سامانه، ارائه دفترچه بیمه، شناسنامه، سه عدد ضامن کارمند بخش امور مالی شهر یا استان محل زندگی، کارت ملی جدید، به معتادان ارائه کنیم. تجربه نشان داده این روند اداری منجر به ترک اعتیاد شده و می‌توانند بعد از آن در صف ترک متادون شرکت کنند.

پیشگیری کنیم
تحقیقات نشان می‌دهد اعتیاد از زمان وابستگی به پستونک در بچه ایجاد می‌شود و با اعتیاد به تخمه شکستن هنگام تماشای برنامه 90 و چک کردن دقیقه به دقیقه تلگرام واعتیاد به خوردن چایی پررنگ ادامه پیدا می‌کند. با گرفتن پستونک از نوزاد می‌توان به‌صورت ریشه‌ای هرگونه گرایش به اعتیاد را در نطفه خفه کرد.

صورت معتادان را شطرنجی کنید
از وقتی شطرنج صورت معتادان در رسانه ملی حذف شده، تعداد این افراد افزایش یافته است. برای رفع این مشکل می‌توان به جای شطرنج از صفحه منچ، دوز، توری کوبلن نیز استفاده کرد.

بگذاریم آمار بالا برود
بین ایجاد حس مسئولیت در مسئولان و اعداد آمار نسبت کتانژانت واریانسی رادیکالی وجود دارد یعنی هرچقدر آمار به یک عدد نسبتا رندی نزدیک می‌شود، مسئولان دست به کار خواهند شد و باز هم سمینار برگزار می‌کنند. در نتیجه تا آمارنوزادان معتاد به 8هزار نوزاد معتاد در سال برسد، صبر می‌کنیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی