کرش و مربيان باشگاهي، آتش‌بس ممنوع!
کد خبر: 900498
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mGA
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۹
مانی سعیدی

در شرايطي فدراسيون فوتبال مقابل اختلافات تيم ملي و باشگاه‌ها سکوت کرده كه خبري از آتش‌بس نيست و آتش اين اختلافات روز به روز شعله‌ورتر مي‌شود. پس از انتقادات نوروزي، شفر، برانکو و دايي نسبت به صحبت‌هاي کرش درباره عدم آمادگي ملي‌پوشاني که در ليگ بازي مي‌کنند، امير قلعه‌نويي نيز سه‌شنبه شب و پس از بازي ذوب‌آهن با الدحيل در ليگ قهرمانان گفت: «فوتبال ديگر علمي شده است. نبايد به مردم دروغ بگوييم. مردم مي‌توانند تشخيص بدهند كه اين صحبت‌ها درست است يا نه. کرش مي‌تواند آمار GPS يا همان ميزان دوندگي بازيکنان داخلي و لژيونرها را که بر اساس يکسري استانداردهاي روز دنياست به مردم نشان بدهد، نه اينکه راجع به مربيان و ليگ اينطور صحبت كند.»  
کانون مربيان فوتبال ايران هم ديروز درباره اتفاقات هفته‌هاي اخير، مصاحبه‌هاي کارلوس کرش و حاشيه‎‌هايي که در راه آماده‌سازي تيم ملي براي جام جهاني ايجاد شده، بيانيه‌ صادر کرد. در بخشي از اين بيانيه انتقادي آمده است: «به نظر مي‌رسد بيشتر از آنکه مباحث مطروحه جنبه فني و منطقي داشته باشد، آقاي کرش مفاهيمي غيرعلمي و در سطح کوچه و بازار را در بوق و کرناي رسانه‌ها کرده‌اند، شايد عده‌اي در اين بلبشو گول بخورند و بهانه‌اي دست بدهد تا بتوانند نتايج احتمالي جام جهاني روسيه را بر گردن آنها بگذارند.»
واکنش کرش هم به اين انتقادات نشان داد كه اين جنگ پاياني ندارد. سرمربي تيم ملي فوتبال در يکي از شبکه‌هاي اجتماعي نوشت: «پس از ديدار يوونتوس و رئال‌مادريد، حالا براي همه واضح است که سطح ليگ ايران مثل اروپاست. سرعت، ريتم، حدت و شدت دو ليگ بسيار شبيه به هم هستند. سطح آمادگي بازيکنان و نمايش آنها دقيقاً مثل هم است. زمان آن رسيده که از فوتبال‌دوستان ايراني، به خصوص سه تنور (برانکو، قلعه‌نويي و کريمي) براي ديدگاه و نظرات اشتباهم عذر بخواهم. من همچنين بايد عذرخواهي فروتنانه خود را از بازيکنان تيم ملي ابراز دارم. من معتقد بودم که جنگيدن براي يک برنامه آماده‌سازي مشخص براي ايجاد موقعيت آماده‌سازي بهتر، ساختن تيم قابل و رقابت در جام جهاني با توجه به اين ظرفيت درخشان، وظيفه من است. حالا زمان عذرخواهي از بازيکنان تيم ملي است، زيرا آنها نيازي به برنامه ويژه براي آماده‌سازي در راه جام جهاني ندارند و ما براي رويارويي با رونالدو، ايسکو و ديگر بازيکنان آماده هستيم.»

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار