حفاظت از منابع و ثروت ملی کاری بس مهم و ارزشمند است
کد خبر: 877049
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003g9x
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۱
مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت در بازدید از جایگاه مرزی بازرگان:
مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت در بازدید از جایگاه مرزی بازرگان گفت: حفاظت از منابع و ثروت ملی کاری بس مهم و ارزشمند است
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت و هیات همراه از ناحیه مرزی بازرگان بازدید کردند. نوری مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت گفت: بهره گیری از توان سیستم های نرم افزاری و الکترونیکی در کنترل و نظارت و پایش فروش سوخت مرزی یکی از اقدامات مهم و استراتژیک در حفاظت از منابع و ثروت ملی می باشد و کاری بس مهم و ارزشمند است
وی گفت: مهندسی مجدد و مستمر فرایندهای کنترلی درپایش و فروش سوخت مرزی می بایست در اولویت اهداف عملیاتی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی قرار گیرد.
این مقام مسئول از اقدامات موثر کنترل و پایش سوخت در مرزهای منطقه ارومیه اعم از استقرار سیستم نرم افزاری BSS و بکارگیری دستگاه سوخت یاب بعنوان ابزار کنترلی مضاعف قدردانی کرد و خاطرنشان ساخت ابزارهای کنترلی بکارگرفته شده در مرزهای منطقه بخصوص مرز بازرگان که بصورت پایلوت در منطقه اجرایی شده است می تواند پس از تکمیل و رفع نواقص احتمالی در سایر مرزهای کشور بکار گرفته شود و منطقه ارومیه بعنوان الگو به سایر مناطق مرزی معرفی شود.
مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت گفت: بارزگان بعنوان بزرگترین مرز زمینی کشور از اهمیت بسزایی برخوردار بوده و می تواند بعنوان یک قطب اقتصادی کشور عمل نماید و نقش شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در کنترل فروش سوخت مرزی بسیار مهم است
کسری نوری گفت: صیانت از فرآورده های نفتی بعنوان ثروت ملی وظیفه اصلی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی بوده و در این راستا باید از راهکارهای نوین متکی بر دانش روز و آخرین پیشرفتهای تکنولوژی روز دنیا جهت مبارزه با قاچاق سوخت استفاده کرد.
برپایه این گزارش فاطمه کاهی رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران ضمن تقدیر از حضور مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت در یکی از مناطق مرزی کشور گفت: منطقه ارومیه در تحقق کامل دولت الکترونیک پیشرو بوده و درحال حاضر از کارکنان خلاق و نخبه منطقه در طراحی سیستم های مختلفی اعم از سیستم کنترل فروش سوخت BSS استفاده می شود.
وی گفت بکارگیری دستگاه سوخت یاب یکی دیگر از نمونه های بارز پیشرو بودن منطقه ارومیه در الکترونیکی کردن فرایندهاست که بصورت پایلوت در منطقه مرزی ارومیه اجرایی شده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار