احیای واحدهای تولیدی مشکل دار در دستور کار مسئولان استان ایلام
کد خبر: 867099
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003dZT
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۱
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام خبر داد:
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام از احیای واحدهای تولیدی مشکل دار در دستور کار مسئولان استان ایلام خبر داد.

یارالله نصیری در جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، از تصویب تصمیمات، طی اولین جلسه کمیته بررسی رونق تولید استان در سال ۹۶ خبر داد و گفت: این تسهیلات ویژه سرمایه در گردش واحدهای تولیدی و طرح های با پیشزفت فیزیکی بالای ۶۰درصد و بازسازی و نوسازی صنایع موجود بوده، که جهت اجرا به بانک های عامل ارجاع می گردند.

وی افزود: هدف از برگزاری جلسات این کارگروه احیای واحدهای تولیدی و به بهره برداری رسیدن طرح های نیمه تمام است که ممکن است با کمک یا همفکری اعضای این کارگروه از ورشکستگی یا تعطیلی دائم آنها جلوگیری شود.

نصیری با اشاره به نامگذاری ۲۱ مرداد به عنوان روز حمایت از صنایع کوچک، برداشتن هرگونه موانع در بخش تولید و خدمات را مقدمه تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و بیان کرد: رفع موانع تولید منجر به تثبیت شغل پایدار و اشتغال آفرینی می شود که با تلاش بخش دولتی و همکاری بخش خصوصی می تواند محقق شود.

دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در راستای بررسی مشکل واحدهای شن و ماسه، در خصوص محدوده مناطق حفاظت شده اظهار کرد: کاربری برخی از این مناطق نیاز به اصلاح دارند و در صورت عدم اصلاح، معدنکار باید فعالیت خود را در آن مناطق تعطیل و یا بصورت غیر قانونی انجام نماید، که هر دو گزینه غیر قابل توجیه هستند.

نصیری در پایان اضافه کرد: در جلسه امروز مشکلات ۱۰ واحد تولیدی و صنعتی مطرح و در مورد آنها تصمیماتی اتخاذ شده است

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین