خدمتگزاران کمیته امداد (ره) فداکاری اسلام رابه محرومین معنا بخشیدند
کد خبر: 842113
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003X4T
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۷
نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری
محرومیت زدایی وخدمت به محرومین ومستضعفان با هر عقیده وموقعیتی از تاکیدات اسلام است.
محسن زاهد احمدی

نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری  در جمع مسئولان ومعاونین کمیته امداد امام (ره) با بیان اینکه اسلام در راه خدمت به مستضعفان حد ومرزی نداردگفت : محرومیت زدایی وخدمت به محرومین ومستضعفان با هر عقیده وموقعیتی از تاکیدات اسلام است.

آیت ا...مهمانواز در ادامه خدمت به دیگران را مقبولتر ومورد رضایت خداوند متعال در مقابل دیگر فرائض دانست وتاکید کرد خدمتگذاران کمیته امداد  با خدمت به محرومین ومستضعفان اسلام را زنده کردند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هم در این دیدار با ارائه گزارش از عملکرد یکسال گذشته کمیته امداد خراسان شمالی گفت: سال گذشته مرد سخاوتمند استان بیش از یک میلیارد و200 میلیون در جشن نیکوکاری برای کمک به نیازمندان  اهداء کردند که پیش بینی می شود در جشن نیکو کاری امسال به  دومیلیارد تومان افزایش یابد.

 اهرابی به اشاره به حمایت بیش از31 هزار خانواده در استان با جمعیتی بالغ بر 58 هزار نفر در استان /اهداء مستمری  53 هزار تومان به خانوارهای تک نفره و100 هزار تومان به خانوارهای دوتا 5 نفره از اهم برنامه های این دستگاه عنوان کرد وافزود: با همراهی دولت ومجلس این مستمری به 180 هزار تومان افزایش می یابد.

مدیر کل کمیته امداد استان در ادامه توانمند سازی مدجویان را از اولویت های این دستگاه عنوان کرد وگفت:امسال با اختصاص 15 میلیارد تومان  از محل منابع بانکی بیش از یک هزار و500 شغل برای مدد جویان ایجاد شد.

وی خاطر نشان کرد مردم سخاوتمند خراسان شمالی در سال 95 بیش از 34 میلیارد تومان کمک کردند که کمیته امداد این کمک ها را برای رفع نیازها ومشکلات محرومان مدیریت وهزینه کرده است .

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین