امضای 18 سند کسب و کار الکترونیک در خوزستان
کد خبر: 822246
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003Ru2
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۸
با عقد تفاهم نامه های اشتغال زا در حوزه فناوری و اطلاعات، 18 سند با عنوان کسب و کار الکترونیک با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اهواز امضا شد.


امضای این تفاهم نامه با محمود واعظی و علی ربیعی، استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان محلی در تالار شهید هاشمی استانداری خوزستان در اهواز امضا شد.

از جمله سندهای کسب و کار الکترونیک که در این آیین امضا شد، سند شهر هوشمند اهواز است که به امضای شهردار اهواز و مدیر عامل ایرانسل رسید.

در این سند ارائه انواع بسترهای شهر هوشمند، کیف پول همراه و هوشمند سازی حمل نقل با همکاری شرکت ایرانسل و شهرداری اهواز اجرایی می شود.

دو سند دیگر با موضوع شبکه هوشمند انرژی بود که بین شرکت توزیع نیروی برق خوزستان و شرکت توزیع برق اهواز و شرکت ایرانسل به امضا رسید و از شاخص های این سند بررسی امکان استفاده از شبکه هوشمند انرژی و هوشمند سازی کنتورهای برق مشترکان است.

از دیگر سندهایی امضا شده، سند هوشمند سازی انرژی آب است که بین سازمان آب و برق خوزستان و شرکت ایرانسل منعقد شد و بررسی شبکه هوشمند انرژی و اجرای طرح هوشمند سازی کنتورهای برق و آب کشاورزان از برنامه های این سند است.

از جمله اسناد دیگری که در این آیین به امضا رسید سند حمایت از تولید محتوای ارزش افزوده، سند شتاب دهنده کسب و کار، سند توسعه سلامت الکترونیک، سند شتاب دهی به اشتغال پویا، سند توسعه زیرساخت های توسعه فناوری، سند توسعه خدمات تلفن ثابت، سند ایجاد مرکز داده بخش خصوصی و سند کسب و کار محتوا است که در برنامه های این سندها طرح هایی در بستر 'آی تی سی' برای هوشمند سازی بخش های مختلف مشخص شده است.

با امضای 18 سند در بخش های مختلف خدمات، انرژی، سلامت و کسب و کار از فناوری اطلاعات با همکاری بین بخشی دستگاه استفاده می شود.

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی