دیدار دو خاخام ضد صهیونیست با وزیر امور خارجه
کد خبر: 785401
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003IJl
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۶
همزمان با کنفرانس همصدا با اقصی صورت گرفت:
خاخام دیوید وایس تشکیل کشور جعلی اسراییل را بر خلاف تعالیم تورات خواند و بر وعده تخلف ناپذیر الهی مبنی بر زوال اسراییل تاکید کرد

در حاشیه برگزاری کنفرانس بین المللی همصدا با اقصی خاخام دیوید وایس و خاخام یوسف روزنبرگ از اعضاء جنبس بین المللی ناتورا کارتا در آمریکا که برای شرکت در نشست دوسالانه اعضاء اتحادیه بین المللی سازمانهای غیر دولتی حامی فلسطین به تهران آمده اند با دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه دیدار و گفتگو کردند.

سید عبدالله حسینی دبیر کنفرانس بین المللی همصدا با اقصی با بیان مطلب فوق افزود: دراین دیدار خاخام دیوید وایس تشکیل کشور جعلی اسراییل را بر خلاف تعالیم تورات خواند و بر وعده تخلف ناپذیر الهی مبنی بر زوال اسراییل تاکید کرد.

حسینی به نقل از خاخام دیوید وایس گفت:  اعضا ما در سرزمین های اشغالی از گرفتن شناسنامه اسراییلی اجتناب میکنند و هرروز مورد اذیت و آزار رژیم نژاد پرست اسراییل قرار میگیرند.

وی اظهار داشت :دیوید وایس دراین دیدار گفت:اعضا ما در سال 1948 که تشکیل دولت اسراییل اعلام گردید در برابر سازمام ملل اجتماع کردند ودر این اجتماع رهبر ما مخالفت جامعه یهود را با تشکیل دولت اسرائیل اعلام کردند که اسناد ان به ثبت رسیده است.

دبیر کنفرانس همصدا با اقصی بیان داشت در این دیدار  خاخام وایس که عضو اتحادیه بین المللی سازمانهای غیر دولتی مدافع حقوق ملت فلسطین میباشد تاکید کرد: براساس  تعالیم تورات ما یهودیان مجاز به تشکیل دولتی بنام یهود تا ظهور حضرت مسیح نیستیم و در تورات غصب زمین مردم گناه شمرده شده است.

وی تصریح کرد:در این دیدار خاخام وایس و خاخام روزنبرگ بر مبارزه آشتی ناپذیر با رژیم  صهیونیستی اسراییل تا اضمحلال کامل این رژیم تاکید کردند.

حسینی بیان داشت: دراین دیدار دکتر محمد جواد ظریف وزیر خارجه با ابراز شادمانی از این دیدار بر جدایی یهودیت از صهیونیسم تاکید کرد.

گفتنی است : که کنفرانس بین المللی هم صدا با اقصی و هفتمین نشست دوسالانه اعضاء اتحادیه بین المللی سازمان های غیر دولتی حامی حقوق فلسطین روزهای 25 و 26 اردیبهشت ماه در ایران برگزار شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار