شش طرح صنعتي در استان لرستان بهره برداري مي شود
کد خبر: 701802
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/002wZO
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۵
رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان:
رييس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان گفت: در دهه مبارک فجر شش طرح صنعتي در اين استان بهره برداري مي شود.
بهروج
 قدرت الله ولدي درجمع خبرنگاران اظهار داشت: در دهه مبارک فجر امسال شش طرح صنعتي با سرمايه گذاري هزار و 250 ميليون تومان دراستان به بهره برداري مي رسد.
وي افزود: رييس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان با اشاره اينکه با بهره برداري از اين طرحها 695 نفر اشتغال‌ ايجاد مي شودگفت: با افتتاح پتروشيمي خرم‌آباد براي 530 نفر اشتغال‌زايي ايجاد مي شود.
وي در ادامه افزود: شرکت پرند شيمي زاگرس اليگودرز با 10 نفر اشتغال‌زايي و 8 ميليارد و 300 ميليون تومان، فاز دوم شرکت سيم بروجرد با اشتغال‌زايي 50 نفر، شرکت سياه‌پوش سلسله با 4 ميليارد تومان سرمايه و اشتغال‌زايي براي 15 نفر، شرکت توان صنعت برق بروجرد با اشتغال‌زايي براي 10 نفر و شرکت بسته‌بندي خوشنام بروجرد با يک ميليارد تومان سرمايه‌گذاري و 80 نفر اشتغال‌زايي طرح‌هايي هستند که به بهره‌برداري مي‌رسند.
ولدي گفت: در سند چشم‌انداز يک ساله مربوط به سازمان صنعت و معدن لرستان بايد در سال 93 براي 4 هزار و 60 نفر شغل ايجاد شود که خوشبختانه در 10 ماه اول امسال 6 هزار و 80 شغل ايجاد شده که 67,5در صد رشد نشان مي‌دهد و در اين مدت هزار ميليارد و 591 ميليون تومان سرمايه‌گذاري صورت گرفته که نسبت به برنامه پيش‌بيني شده در اين زمينه نيز 16 درصد رشد داشته است.
وي با اشاره به اينکه در 10ماه اول امسال 175 مجوز تاسيس داده شده گفت: در اين مدت 5 هزار و 535 شغل ايجاد و يک‌هزار ميليارد و 553 ميليون تومان در اين زمينه سرمايه‌گذاري صورت گرفته است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار