احمدی نژاد :افزایش 2 برابری یارانه های نقدی
کد خبر: 424622
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/001mSk
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۸۹ - ۱۴:۰۶
دکتر احمدی‌نژاد در اجتماع پرشکوه مردم مازندران از دو برابر شدن یارانه‌های پرداختی به مردم پس از اجرای کامل قانون هدفمند کردن یارانه‌ها خبر داد.
دکتر محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور کشورمان که در راستای سومین دور از سفرهای استانی به مازندران سفر کرده است، دکتر محمود احمدی‌نژاد در اجتماع پرشکوه مردم استان مازندران با اشاره به ویژگی های این استان اظهار داشت: مردم این خطه تربیت یافتگان و پیشگامان مکتب علوی و مکتب اسلام ناب محمدی(ص) هستند و دو زیبایی آمیخته با هم اندیشه و اخلاق متعالی و زیبایی طبیعت این استان را به استان همه زیبایی ها تبدیل کرده است.

روز غدیر تنها حادثه‌ای بود که کفار از اسلام مایوس شدند

دکتر احمدی‌نژاد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به روز غدیر این روز را بزرگترین عید بشریت توصیف و خاطرنشان کرد: تنها حادثه‌ای که خداوند متعال به واسطه آن فرمود در این روز کفار از شما و دین شما مأیوس شدند روز غدیر بود.

مشکل اصلی بشریت از ابتدا تاکنون
رئیس‌جمهور مشکل بشریت را از ابتدا به دلیل عدم آشنایی با امامت و ولایت دانست و تأکید کرد: بزرگترین دشمن اقامت و حاکمیت انسان صالح شیطان است؛ شیطان گسترده‌ترین دشمنی را با مفهوم امامت و ولایت به کار می‌بندد چرا که هر دل و اندیشه‌ای که با ولایت و امامت گره بخورد مانند آن است که در صراط مستقیم الهی قرار گرفته باشد و کسی که در صراط مستقیم باشد از وسوسه شیطان در امان خواهد بود و مسیر کمال را با سرعت طی می‌کند.
احمدی‌نژاد راه حل مشکلات بشریت را بازگشت به فرهنگ امامت و ولایت توصیف و تصریح کرد: اگر در جهان انسان‌های صالح و صالح‌ترین انسانها یعنی امام عصر(عج) حاکم باشد جهان سرشار از ولادت، عشق و عزت خواهد بود و همه غصه‌ها، اندوه ها و مشکلات تاریخی بشر به پایان خواهد رسید.

افزایش دو برابری یارانه‌ها

رئیس جمهور اسلامی ایران همچنین با بیان اینکه در حال حاضر در گام نخست اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها هستیم، گفت: با اجرای کامل قانون هدفمند کردن یارانه ها دو برابر مبلغ فعلی به حساب مردم واریز خواهد شد و به لطف خدا و با کمک مردم در اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها پایه ریزی خواهد شد که تا 50 سال دیگر هیچ کسی نتواند احقاق حقوق ملت ایران را با مشکل مواجه کند.

در مذاکرات هسته‌ای ذره‌ای از حقوق ملت ایران عقب نشینی نمی‌کنیم

دکتر احمدی‌نژاد در ادامه سخنانش با یادآوری تصمیمات غلط گروه 1+5 و صدور قعطنامه غیر قانونی 1929 به هنگام مذاکرات تهران بیان داشت: ملت ایران هیچگاه اجازه نخواهد داد که در گفت وگوها و مذاکرات ذره‌ای از حقوق مسلم خود عقب نشینی شود.
رئیس جمهور یادآور شد: ایران همواره در شرایط برابر و فضای احترام آماده گفت‌وگو است، اما لازم است که آنها برای ادامه مذاکرات ابتدا دست از اخلاق طاغوتی خود بردارند تا بتوانیم در فضایی برابر در خصوص مسایل مهم جهانی و بین المللی با هم گفت وگو کنیم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار