کد خبر: 1235452
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۵
رئیس پلیس ترافیک شهری راهور فراجا از اجرای طرح ترخیص موتورسیکلت‌ها از عید قربان تا غدیر خبر داد.

جوان آنلاین: سرهنگ حسین ولی تویسرکانی با اشاره به اجرای طرح ترخیص موتورسیکلت‌ها اظهار داشت: در اجرای ابلاغیه صادره از فراجا همچنین دستور ریاست محترم پلیس راهور فراجا و به منظور ارتقای رضایتمندی عمومی، طرح ترخیص موتورسیکلت‌هایی که به هر دلیلی غیر از توقیفات دارای دستور قضایی در پارکینگ‌ها هستند اجرا می‌شود.

به گزارش ایرنا، وی ادامه داد: طرح ترخیص فوق العاده موتورسیکلت‌ها از عید قربان تا عید غدیر خم اجرا می‌شود.

رئیس پلیس ترافیک شهری گفت: به واسطه این اعیاد عزیز هموطنان عزیزمان می‌توانند با استفاده از مزایا و تسهیلات بیشتری موتورسیکلت‌های خودرا از پارکینگ‌ها ترخیص کنند.

وی تصریح کرد: به پلیس راهور کلیه استان‌ها ابلاغ شده تا با رفع موانع ترخیص در چهارچوب قانون، تقویت ستاد‌های ترخیص در کوتاه‌ترین زمان ممکن و البته با احراز مالکیت امور ترخیص انجام شود و در خصوص هزینه پارکینگ نیز تا حد امکان با تعامل با بخش خصوصی طرف قرارداد مساعدت‌های لازم را داشته باشند.

سرهنگ تویسرکانی در خصوص دیگر مزایای طرح ترخیص عید تا عید موتورسیکلت‌هایی که در پارکینگ هستند بیان داشت: کسانی که موتورسیکلت هایشان دارای جرایم تخلفات رانندگی است، می‌توانند از طرح تقسیط جرایم نیز استفاده کنند.

رئیس پلیس ترافیک شهری راهور فراجا تاکید کرد: طرح مذکور شامل موتورسیکلت‌هایی که با دستور قضایی توقیف شده اند، نمی‌شود.

وی خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود موتورسیکلت سواران برای حفظ جان خود و سایر هموطنان عزیز، پلیس را بیش از پیش در اجرای قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی یاری کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار