کد خبر: 1233763
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۱۰
کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، گفت: هنر دولت باید این باشد که بستر شادی را در جامعه ایجاد کند و آن را گسترش دهد و با مقوله شادی هوشمندانه برخورد کند.

جوان آنلاین: حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در گفت‌وگویی ویدوئویی به اظهار نظر پیرامون شادی و وظایف دولت‌ها در قبال آن پرداخت و گفت: معتقدم شادی یک گرانیگاه در همه عرصه‌هاست، اول دل شاد می‌خواهد، دلِ شاد، با زندگی خوب، آرام و زندگی که تضمین داشته باشد به دست می‌آید.

به گزارش فارس، وی ادامه داد: شادی زمانی به دست می‌آید که اعضای خانواده احساس خوبی از همزیستی با هم داشته باشند، پدر خانواده درآمد مناسبی داشته باشد و محل سکونت خوب و شهر دلنشین و محیط آموزشی، تفریح و گردش مناسبی داشته و دارای روابط اجتماعی سالم و مناسب و دلنشینی باشند، شادی اصیل از این طریق تولید می‌شود. کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری تصریح کرد: ما باید یک تفکر شادی‌زا، آن هم شادی ماندگار و عمیق را تولید کنیم.

حجت‌الاسلام پورمحمدی با بیان اینکه دولت موظف است بر روی شادی عمیق سرمایه‌گذاری کند، اظهار کرد: هنر دولت باید این باشد که بستر شادی را در جامعه ایجاد کند و آن را گسترش دهد و با مقوله شادی هوشمندانه برخورد کند.

کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در پایان خاطرنشان کرد: دولت نباید در فضای حذف، طرد و فضای تنگ‌نظرانه، اخم و غضب با مقوله شادی برخورد نکند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار