کد خبر: 1209698
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۱
معاون باشگاه پرسپولیس، بسته شدن پرونده بدهی مالیاتی این باشگاه به اداره مالیات را در راستای پایان دادن به دلواپسی‌های سرمربی فعلی تیم ملی عمان برای بازگشت به نیمکت سرخپوشان توصیف کرد.

جوان آنلاین: امیر هوشنگ پناهی معاون مالی، اداری و پشتیبانی باشگاه پرسپولیس که امر‌وز (پنجشنبه) به همراه رضا چلنگر برای بسته شدن پرونده مالیاتی برانکو ایوانکوویچ در سازمان امور مالیاتی حاضر شده بود، در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: باشگاه نسبت به پرداخت جرایم غیر قابل بخشش مربوط به مالیات برانکو که از سوی باشگاه تعهد شده بود، اقدام کرد.

به گزارش تسنیم، وی ادامه داد: تنها جرایم قابل بخشش باقی مانده بود که طی رایزنی و هماهنگی درویش (مدیرعامل پرسپولیس) با مسئولان سازمان امور مالیاتی، این مورد نیز برطرف و پرداخت شد. با توجه به اسناد و نامه‌های ارسالی سازمان امور مالیاتی، بدهی‌های مالیاتی پرسپولیس مربوط به قرارداد با برانکو به سال‌های ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۷ مربوط می‌شد که نسبت به بخش اعظمی از آن در ادوار گذشته، اقدام لازم صورت نگرفته بود.

معاون مالی، اداری و پشتیبانی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: برای سال ۱۳۹۴ از اصل مالیات بدهی نداشتیم، اما جرایم قابل بخشش باقی مانده بود که این بخش با پیگیری مدیرعامل باشگاه حل شد. پیش‌تر بدهی مالیاتی مربوط به اصل و جرایم غیر قابل بخشودگی سال‌های ۹۶ و ۹۷ را پرداخت کرده بودیم. مبلغ بسیار کمی از سال ۱۳۹۶ مانده بود که آن هم انجام شد. همچنین تسویه کامل بدهی مالیاتی مربوط به اصل مالیات و جرایم غیر قابل بخشودگی سال ۹۵ را هم انجام داده‌ایم.

پناهی خاطرنشان کرد: به این ترتیب، اصل مبالغ مالیاتی مربوط به سال‌های ۹۴ تا ۹۷ و جرایم سال‌های ۹۵، ۹۶ و ۹۷ نیز پرداخت شده است. تسویه کامل برای این سال‌ها صورت گرفت و پرونده مالیاتی برانکو بسته شد. طبق پیگیری درویش، این کار به سرانجام رسید تا تمام دلواپسی‌های احتمالی برانکو برطرف شود. این بدهی از پنج سال قبل و طی دوران مدیریت‌های مختلف بر جای مانده بود. احتمال داده می‌شد که این موضوع یکی از نگرانی‌های برانکو باشد و به همین خاطر رفع شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار