کد خبر: 1189397
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004zPp
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۰
مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان‌:

مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در نشست رسانه‌ای برنامه‌های هفته ملی کودک گفت: این هفته متعلق به همه کودکان است و برای کودکان سیستان تا سردشت، کودکان کار تا کودکان سمپادی برنامه داریم.
حامد علامتی، مدیر عامل کانون پرورش فکری در نشستی با محوریت هفته ملی کودک در حضور اصحاب رسانه به تشریح برنامه‌های این هفته پرداخت و عنوان کرد: این هفته متعلق به تمام کودکان ایران است. هر چقدر به کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان توجه کنیم به همان اندازه به کودکان و نوجوانان سردشت و آذری‌های عزیز نیز توجه خواهیم کرد. در واقع ما هر چه به فکر کودکان کار هستیم باید به کودکان سمپادی نیز بپردازیم. روز جهانی کودک تلنگری است برای پدر و مادرها، مسئولان و سایر افرادی که مستقیم و غیرمستقیم با کودکان و نوجوانان در ارتباط هستند.
علامتی تصریح کرد: از برخی از اهداف ما برای این هفته می‌توان به همگرایی و هم‌افزایی فعالیت‌های دستگاه‌ها و نهاد‌های متولی کودک در حیطه وظایف و تکالیف سازمان سراسر کشور، ارتقای سطح دانش و آگاهی فعالان حوزه کودک به‌ویژه کارشناسان و مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، معطوف کردن توجه مسئولان و جامعه به مسائل و نیاز‌های قشر کودک به‌ویژه کودکان با نیاز‌های ویژه، معرفی کانون و ظرفیت‌های آن به جامعه به‌ویژه «خانواده‌ها و اولیای تربیتی»، آگاهی‌رسانی در مورد تکالیف و حقوق کودک، فرهنگ‌سازی در زمینه ایجاد امکان مشارکت کودکان، ایجاد زمینه امکان دسترسی برابر کودکان به خدمات و امکانات رفاهی، تفریحی و آموزشی و معرفی نهاد‌های مرتبط با حوزه کودکان و آشنایی با ظرفیت‌های آن‌ها اشاره کرد. مدیر عامل کانون افزود: به منظور سهولت و ارائه هر چه بهتر توانایی استان‌ها برنامه‌ها در دو سطح برگزار خواهد شد.
بخش اول اجرای برنامه برای کودکان و نوجوانان و بخش دوم اجرای برنامه با محوریت کودک و نوجوان است. مخاطب برنامه‌های سطح ۲ خانواده، مسئولان و فعالان حوزه آموزش کودکان و نوجوانان هستند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار