کد خبر: 1188269
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۵

پروژه آبرساني به شهر چالوس، آبرساني به روستاي انگوران، بهسازي و تجهيز ايستگاه پمپاژ شهيد قاسم سليماني و بهسازي خط انتقال آب چالوس كلنگ‌زني شد.
بهزاد برادرزاده مديرعامل آب و فاضلاب مازندران در مراسم عمليات اجرايي چهار پروژه آب و فاضلاب در شهرستان‌هاي نوشهر و چالوس در غرب اين استان با بيان اينكه در راستاي وظيفه سقايي در حال خدمات‌رساني به مردم هستيم، گفت: با حمايت استاندار، شركت آبفا مازندران‌ در يك مسير توسعه قرار دارد.
وي با بيان اينكه اجراي 2 هزار و ۳۶۰ پروژه در راستاي محروميت‌زدايي و رفع تنش آبي استان در دستور برنامه است، افزود: تاكنون ۸۷۰پروژه تنش آبي و ۶۰۰ پروژه محروميت‌زدايي در بخش آب و فاضلاب در استان اجرا شده است. اين مسئول با اشاره به اينكه در اجراي پروژه‌هاي آبرساني اولويت ما با مردم بومي منطقه است، به طرح‌هاي در دست اقدام آب و فاضلاب در نوشهر و چالوس اشاره كرد و گفت: پروژه كدير، شاه ناجر، شهداي اويل، بين، عزت منوچهركلا بايد در اولويت باشند. برادرزاده تصريح كرد: پروژه‌هاي چشمه گردوك و اسپي او از ديكر طرح‌هاست و احياي چشمه گردوك جزو برنامه‌هاست.
وي با اعلام اينكه مردم منطقه نياز مبرم به آب دارند، بر لزوم تحويل روستاهاي غيرپوشش به آب و فاضلاب تأكيد كرد و گفت: مردم هچيرود تشنه هستند و در تأمين و زون بندي بايد مدنظر قرار گيرد.
مديرعامل آب و فاضلاب مازندران با اشاره به اجراي پروژه فاضلاب در نوشهر و چالوس، ظرفيت فاز اول را ۱۰ هزار مترمكعب اعلام كرد و گفت: در حال حاضر ورود به اين شبكه ۱۴ هزار مترمكعب است كه بايد نسبت به افزايش ظرفيت فاز اول و اجراي فاز دوم طرح اقدام شود. برادرزاده افزود: در اين ايام ۹ پروژه آبرساني در روستاي شهرستان‌هاي ساري، بابل، سوادكوه، سوادكوه شمالي، محمودآباد و رامسر افتتاح و عمليات اجرايي ۱۰ طرح آبرساني در سوادكوه، تنكابن، رامسر و چالوس آغاز شد. وي ادامه داد: اين طرح‌ها شامل اجراي خطوط انتقال و شبكه توزيع، احداث مخازن ذخيره و ايستگاه‌هاي پمپاژ، حفر و تجهيز منابع تأمين و ديگر ملزومات بود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار