کد خبر: 1187649
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004yxd
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۶
بازیکن تیم ملی زیر ۱۶ سال فرانسه به دلیل نوشتن عبارت «خدا بزرگ است» روی لباس خود از تیم ملی این کشور اخراج شد.

به گزارش جوان آنلاین از مشرق، «انزو استرنال» بازیکن الجزایری الاصل تیم ملی زیر ۱۶ سال فرانسه به دلیل درج عبارت خدا بزرگ است (Allah Is Great) روی لباس خود از تیم ملی فرانسه اخراج شد. سایت viva در اینباره نوشته است: معنای خدا بزرگ است همان لفظ «الله اکبر» است، اما فرانسوی‌ها واژه بزرگ را زیاده روی و افراط دانستند و از اقدام این بازیکن ناراحت شدند و او را از تیم ملی اخراج کردند!

«الله اکبر» دلیل اخراج بازیکن فرانسوی!+ عکس


این ستاره بااستعداد جوان مارسی به‌خاطر خوشحالی پس از گل از تیم زیر ۱۶ سال فرانسه کنار گذاشته شد.

 

دشمنی فرانسه با اسلام از کجا نشات می‌گیرد؟

اخیرا پذیرش اسلام توسط مردم اروپا سرعت گرفته است و روز به روز به تعداد مسلمانان جهان افزوده می‌شود. این درحالی است که گسترش اسلام‌هراسی در غرب و تبلیغات منفی رسانه‌ها علیه اسلام و مسلمانان باعث شد باوجود اقدامات راست‌افراطی علیه مسلمانان، گرویدن مردم اروپا به دین مبین اسلام افزایش چمشگیری داشته باشد.

 

Play
00:00
00:00
Mute
Settings
PIPEnter fullscreenDownload
 

اخیرا پذیرش اسلام در اروپا سرعت گرفته است

نگرانی از گسترش اسلام نه فقط در فرانسه بلکه در اغلب کشورهای اروپایی موجب اقدامی ضد اسلامی شده است. از آتش زدن کتاب مقدس مسلمانان تا محدودیت‌های عجیب در کشورهایی که خود را مهد آزادی بیان و آزادی عقیده می‌نامند.

از جمله این محدودیت‌ها این است که در فرانسه پوشیدن بورکینی (مایو مخصوص محجبه‌ها) توسط زنان مسلمان در سواحل ممنوع شده است! پلیس‌های حاضر در ساحل اگر خانمی را ببینند که بورکینی پوشیده است، او را مجبور می‌کنند تا آن را دربیاورد! مضاف بر این، زنان مسلمان در فرانسه حق ندارند در مسابقات و ورزش عمومی حجاب داشته باشند. این قانون حتی در فوتبال زنان فرانسه نیز وجود دارد.

 

«الله اکبر» دلیل اخراج بازیکن فرانسوی!+ عکس

 

 

«الله اکبر» دلیل اخراج بازیکن فرانسوی!+ عکس

 

مجلس فرانسه حجاب را در فضاهای آموزشی کشور ممنوع کرده و از ورود دختران محجبه به فضای مدرسه یا دانشگاه ممانعت می‌کنند. این درحالی است که فرانسه با این همه محدودیت‌ها، خود را مهد «آزادی بیان» و «آزادی عقیده» معرفی می‌کند و ادعا دارد همه ادیان در فرانسه آزاد هستند!

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار