کد خبر: 1187136
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۵

اوباش شرور که پس از درگیری با مأموران پلیس از تهران متواری شده بودند، در شهرستان نوشهر بازداشت شدند.
سرهنگ سعید راستی، رئیس مرکز عملیات پلیس اطلاعات تهران بزرگ گفت: ساعت ۱۷ چهارشنبه ۱۵ شهریور‌ماه مأموران کلانتری ۱۲۰ سیدخندان در حال گشت‌زنی در خیابان امیرنیا بودند که به راکب و ترک‌نشین یک‌دستگاه موتورسیکلت ۱۴۰۰ سی‌سی مظنون شدند و در جریان تعقیب و گریز، آن‌ها را بازداشت کردند. همزمان با دستگیری دو متهم، چهار سرنشین خودروی پرادو برای فراری دادن همدستان خود وارد عمل شدند و در حالی که با مأموران درگیر شده بودند با شلیک هوایی پلیس از محل متواری شدند.
در شاخه دیگری از بررسی‌ها دو متهم بازداشت شده که اشکان ۲۴ ساله و مهدی ۲۳ ساله نام داشتند، اعتراف کردند با تشکیل یک باند در حال خرید و فروش مواد در شرق تهران هستند و از موتور‌های سنگین که ۶ میلیارد تومان خریده بودند برای خرید و فروش مواد استفاده می‌کردند. بعد از آن، تحقیقات مأموران پلیس امنیت برای بازداشت چهار عضو دیگر باند که سه نفر از آن‌ها برادر بودند به جریان افتاد.
بررسی‌ها نشان داد هر چهار متهم از مجرمان سابقه‌دار هستند که بار‌ها به اتهام جرائم مختلف از جمله شرارت، آزار و اذیت و زورگیری از زنان بازداشت شده بودند و در حال حاضر هم تحت تعقیب پلیس قرار داشتند. با کامل شدن بررسی‌ها، مخفیگاه متهمان در محله اقدسیه شناسایی شد، اما وقتی مأموران در محل حاضر شدند، مشخص شد متهمان از آنجا متواری شده‌اند. مأموران پلیس در تحقیقات بعدی دومین مخفیگاه متهمان در پردیس را شناسایی کردند، ولی بعد از حضور پلیس معلوم شد آن‌ها از آنجا هم فرار کرده‌اند.
بررسی‌های بعدی پلیس نشان داد متهمان در ویلایی جنگلی در شهرستان نوشهر پنهان شده‌اند که چند روز قبل در محل حاضر شدند. چهار مرد شرور که از حضور پلیس باخبر شده بودند قصد فرار داشتند که دو نفر از آن‌ها با شلیک گلوله هدف قرار گرفتند و بازداشت و روانه مرکز درمانی شدند. دو متهم دیگر هم که راه فرار نداشتند، بازداشت شدند. تحقیقات از متهمان جریان دارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار