کد خبر: 1149113
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ow5
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۴:۰۰
نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس:

اقدام رئیس‌جمهور در برخورد با خاطیان تأخیر در پرداخت حقوق اسفندماه فرهنگیان حرکت خوبی بود و باید این رویه در کشور مرسوم شود تا با مدیران ناکارآمد به صورت جدی برخورد شود.
ابوالفضل ابوترابی در گفتگو با ایرنا در مورد پیگیری پرداخت حقوق معلمان و قاطعیت رئیس‌جمهور در برخورد با مقصران گفت: این اقدام رئیس‌جمهور حرکت خوبی بود، باید این رویه در کشور مرسوم شود و با مدیران ناکارآمد به صورت جدی برخورد شود.
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها خاطر نشان کرد: آیت‌الله رئیسی بار‌ها گفته است که با کسی عقد اخوت نبسته‌ام و چک سفید امضا نداده‌ام؛ موضوعی که در پیام نوروزی رئیس‌جمهور نیز بار دیگر مورد تأکید قرار گرفت.
نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس تصریح کرد: این روحیه رئیس‌جمهور نشان داد در خدمت جهادی به مردم با کسی تعارف ندارد و با کسی مماشات نمی‌کند.
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها اضافه کرد: موضوع تأخیر پرداخت حقوق اسفند ماه فرهنگیان در کشور کام معلمان را در عید نوروز تلخ کرد و منجر به بروز مشکلاتی برای معلمان شد، به همین دلیل اقدام رئیس‌جمهور در پیگیری مطالبات معلمان مورد تحسین است.
ابوترابی عملیاتی کردن طرح رتبه‌بندی معلمان بعد از گذشت ۱۱سال از سوی دولت سیزدهم را اقدامی مهم ارزیابی کرد و گفت: مشکلاتی در این زمینه وجود دارد و مسلماً کار‌های بزرگ مشکلاتی هم دارند، اما از ابتدای بروز مشکل تا برکناری وزیر دو هفته طول کشید که نشان‌دهنده توجه رئیس‌جمهور به حوزه معیشت معلمان و حفظ جایگاه آنان در جامعه است. وی اضافه کرد: عده‌ای به دلایل سیاسی دولت را به ناتوانی در تصمیم متهم می‌کنند، اما اقدام دولت و شخص رئیس‌جمهور در موضوع نشان داد در زمان مقتضی دولت قاطعانه عمل می‌کند و هیچ اغماضی با مقصران ندارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار